Witam
Ostatnio bawilem sie na Dynamicznym wyborze pola ostrosci , wczesniej zawsze na automacie robilem jednak mam pytanie. Da sie jakos ustawic zebym mogl przestawiac 2 punkty ostrosci a nie tylko 1 ? Szukalem w wielu miejscach od instrukcji po internet i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie
Prosze o pomoc
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami