Witam, pewnie wyjdę na debila, ale męczy mnie to od pewnego czasu... Mam nikona d7100 i obiektyw pentacon 29/2.8, jeśli pucha jest z silnikiem to chyba powinien działać w takim przypadku autofokus tak? Jeśli tak, to co mam zmienić w ustawieniach?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami