Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Sara.

  1. #1

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2014
    Miasto
    Zduńska Wola
    Posty
    80

    Domyślnie

    Ładna dziewczyna ale moim bardzo amatorskim zdaniem bez torebki było by lepiej. Ktoś jeszcze tak uważa że przeszkadza? No i jezeli potraktować całość jako set to zwróć uwagę , że na prawie kazdym zdjęciu masz inny kolor spódnicy.
    Ostatnio edytowane przez AdamC2 ; 02-08-2014 o 16:16

  3. #3

    Domyślnie

    Modelka fajna,ale wszystkie foty źle skadrowane.
    Poucinałeś palce na 1 na drugiej dłonie

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie lewy górny róg pierwszej i drugiej fotki oraz prawy górny piątej słodsze niż miód (nr 3 i 4 już mniej). Moim zdaniem torebka może nie tyle przeszkadza, co na pierwszym zdjęciu robi wrażenie jakby trochę ciągnęła smukłą kibić Modelki do tyłu. Może to tylko takie moje zboczenie (w kwestii portretu amatora - zdecydowanie), ale w takiej sytuacji może skupiłbym się bardziej na zbliżeniach samej twarzy czy popiersiu, tak żeby można się było przejrzeć w tych oczach a mniej rozpraszać kończynami

    P.S. Ciekawość mnie zżera - czy Modelka nosi szkła kontaktowe, czy ten efekt to zasługa Twojego świecenia? A miejscówka to może lubelski ogród botaniczny (b. fajne tło na nr 4)?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Z. Zobacz posta
    P.S. Ciekawość mnie zżera - czy Modelka nosi szkła kontaktowe, czy ten efekt to zasługa Twojego świecenia? A miejscówka to może lubelski ogród botaniczny (b. fajne tło na nr 4)?
    Co do szkieł kontaktowych to nie mam pojęcia, ale zdjęcia na pewno nie były doświetlane, ba - nawet reflektora nie używam! Na poniektórych sa rozswietlone, ale z tego co pamietam oczu na zadnch z tych nie robilem. Moze modelka cos sie napiła ze sie tak wszystko swieci, nie wiem A co do ogrodu, tak - masz racje! To wlasnie Lubelski ogród botaniczny.

  6. #6

    Domyślnie

    Też uważam że bez torebki byłoby lepiej. Czwórka mi się podoba najbardziej, tylko ten łańcuch od torebki, echhhh....
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  7. #7

    Domyślnie

    co ta Sara taka wepchnięta na brzeg kadru? Przecież tła nie wypełnia nic ciekawego...
    WWW || FB || BK
    jestem babą

  8. #8

    Domyślnie

    1,2 poucinane niestety
    3,4 nawet fajne, można by minimalnie szerzej, nie byłoby problemu z wyprostowaniem.
    nr 5 - ma zadatki, ale oddaliłbym się nieco, nogi wolałbym całe , nawet podwinięte na ławce,
    Kolorystycznie i światełkowo ładnie, ale twardo, znaczy - kontrastowo.
    Modelka fajniutka. Optymistyczna
    Takie tam..... szkiełko ....oko.....jeszcze jedno oko.....ale tylko jedno w użyciu......
    Prawe
    Moje pstryki z różnych, dziwnych miejsc : http://tom-gdynia.jalbum.net/

  9. #9

    Domyślnie

    Bo przecież centralne kadrowanie jest złe i szykanowane -

  10. #10

    Domyślnie

    Sorry, nie mogę.... Wasze oceny szanuję i doceniam ale moim zdaniem na 1. przeszkadza mi ucięta torebka! na 2. brak torebki, która powinna dopełniać kadr, na 3. Ścięty sandał, który ma tutaj kluczowe znaczenie. na 4. brak stup, na 5. brak torebki. ......

    ps. do borysek01 - wszystkie zdjęcia są fajne, a modelka jeszcze fajniejsza. Sukcesów życzę.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •