Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Norwegia

  1. #11

    Domyślnie

    Z wszystkich trzech wybieram nr 2 fajny klimat pod warunkiem że usuniesz tą plamę z nieba co razi w oczy Pozdrawiam

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    jedynka ma spory problem na styku gór z niebem - niedokładne maskowanie lub jakieś dziwaczne ostrzenie, na 2 prawie wszystkie głazy mają jasną obwódkę, na trójce lewa skała świeci i znowu jasne obwódki.
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  4. #14

    Domyślnie

    Kadr nr 4 może nie jest jakiś ciekawy, zdjęcie za to nadrabia kolorami. Geirangerfjord kompletnie Ci nie wyszedł. Sugeruję zaprzestanie znęcania się nad suwakami.
    LED ZEPPELIN

  5. #15

    Domyślnie

    Chyba masz rację, im bardziej grzebię w Lightroomie starając się coś jeszcze wydobyć ze zdjęcia tym bardziej głupieje i wychodzi chyba coraz gorzej... ale dzięki za krytyke, na pewno nie zaszkodzi

  6. #16

    Domyślnie

    zdecydowanie tylko nr 2, reszta typowa turystyka
    Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •