Kolejne zdjęcia dodam niebawem![]()
Szukaj
Kolejne zdjęcia dodam niebawem![]()
Miejsce niesamowite, pora dnia, coz, rozumiem, ze turystycznie, ale wylewajaca sie woda jest dla mnie nie do zaakceptowania, wiec lepiej autorze to popraw, bo szkoda zdjecia.
Nikon http://greg77.com/
Za Gregiem, miejsce spoko, ale poszukaj coś ciekawego na pierwszy plan, woda nie będzie się wylewała z monitora i będzie znacznie ciekawiej.
Ja też czuję nadmiar tej mało ciekawej wody i niedosyt tego niebaZdjęcia się chłonie oczami, nie czując wiatru ani zapachów - dlatego ta woda tutaj IMHO wymięka - wystarczyłoby jej tyle, żeby zasugerować że jest.
Ok panowie, piszac o "wylewaniu", chodzilo mi o to, ze horyzont leci w prawo i "leje sie na biurko" a nie o nadmiar wody...
Nikon http://greg77.com/
A jak tu nie czuwac jak ta lodeczka bedzie zaraz na moim blacie![]()
Nikon http://greg77.com/
Dzięki za komentarze, wezmę pod uwagę przy poprawkach. Kolejne zdjęcie z tego pięknego kraju
Jak dla mnie trochę za mocno pojechane niebo na jedynce, o krzywiźnie wspomniał Grzesiek. Ogólnie tak sobie. Mimo to w porównaniu do dwójki zdjęcie jest wręcz rewelacyjne.
LED ZEPPELIN
3.
Skontaktuj się z nami