Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Norwegia

  1. #1

    Domyślnie Norwegia


    Kolejne zdjęcia dodam niebawem

  2. #2

    Domyślnie

    Miejsce niesamowite, pora dnia, coz, rozumiem, ze turystycznie, ale wylewajaca sie woda jest dla mnie nie do zaakceptowania, wiec lepiej autorze to popraw, bo szkoda zdjecia.

  3. #3

    Domyślnie

    Za Gregiem, miejsce spoko, ale poszukaj coś ciekawego na pierwszy plan, woda nie będzie się wylewała z monitora i będzie znacznie ciekawiej.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja też czuję nadmiar tej mało ciekawej wody i niedosyt tego nieba Zdjęcia się chłonie oczami, nie czując wiatru ani zapachów - dlatego ta woda tutaj IMHO wymięka - wystarczyłoby jej tyle, żeby zasugerować że jest.

  5. #5

    Domyślnie

    Ok panowie, piszac o "wylewaniu", chodzilo mi o to, ze horyzont leci w prawo i "leje sie na biurko" a nie o nadmiar wody...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Ok panowie, piszac o "wylewaniu", chodzilo mi o to, ze horyzont leci w prawo i "leje sie na biurko" a nie o nadmiar wody...
    nie każdy to widzi nie każdy to czuje ale dobrze że ktoś czuwa nad poziomem horyzontu
    Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.

  7. #7

    Domyślnie

    A jak tu nie czuwac jak ta lodeczka bedzie zaraz na moim blacie

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze, wezmę pod uwagę przy poprawkach. Kolejne zdjęcie z tego pięknego kraju


  9. #9

    Domyślnie

    Jak dla mnie trochę za mocno pojechane niebo na jedynce, o krzywiźnie wspomniał Grzesiek. Ogólnie tak sobie. Mimo to w porównaniu do dwójki zdjęcie jest wręcz rewelacyjne.
    LED ZEPPELIN

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •