Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie czy jest na sali jakis znawca od plytek podlogowych ?

    Moja lepsza polowa wymyslila sobie szachownice b&w do przedpokoju i wszytko bylo by fajnie, gdyby nie fakt, ze plytkarz mowi o 4 klasie scieralnosci jako minimum. Problem w tym, ze plytek w takim formacie jak ja chce (max 350x350mm) w takiej klasie jak na lekarstwo (oczywiscie sa wloskie w cenia 180/m2 do sprowadzenia na zamowienie co nie wchodzi w gre bo nie zamierzam wydawac 5 klockow na same plytki)

    pytanie - sluchac plytkarza i wybic mojej pomysl z glowy (a uparla sie jak nie wiem co) czy 3 klasa do przedpokoju to nie jest jakas katastrofa?

  2. #2

    Domyślnie

    Szkliwione? Jeżeli tak to można śmiało z 3 popylać, jeżeli nie to głowy nie daję bo może być różnie. U znajomego kładłem 3ciej klasy i jedne się trzymają, a drugie się momentalnie poprzecierały jak nielakierowane klepki... Jeżeli markowe to bym zaryzykował.

  3. #3

    Domyślnie

    Jak mieszkacie sami to może i wystarczy, jak macie 4 dzieci i jakąś rodzinną imprezę na 10 osób raz w tygodniu to po 3 latach będziecie mieć szachownicę szaro-szarą.

    Rodzice mieli w kuchni ten sam dylemat wzięli 3 klasę i po 2-3 latach były już powycierane na najczęściej używanych szlakach...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  4. #4

    Domyślnie

    To niewiarygodne, jak człowiek chodzi szlakami po chałupie... Wydawałoby się, że miejsca jest tyle, żeby łazić jak popadnie, a wszyscy łażą jak zaprogramowane roboty. Dlatego ja jako kompletny laik, ale użytkownik radziłbym raczej coś mniej ścieralnego, niż bardziej. No chyba, że po domu popyla dziatwa na czworakach - ich szlaków nie sposób przewidzieć nijak.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar puszosław
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    okolice Wrocławia
    Posty
    235

    Domyślnie

    locos jak mieszkasz na 4 piętrze w bloku bez windy to cały piach/syf zostawisz na klatce i nie ma to większego znaczenia, ale jak mieszkasz w domu jednorodzinnym i wchodzisz z podwórka do domu, to będzie ciężko o coś co wytrzyma. Pochyl się nad gresem - choć byś starł pół grubości płytki wygląda nadal tak samo.
    Puszka i jakieś klamoty montowane przed matrycą.

    Zdjęcie rodzi się w twojej głowie przed naciśnięciem spustu migawki, a sprzęt jest narzędziem by to zarejestrować

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •