Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: JiG reportaż

  1. #1

    Domyślnie JiG reportaż

    Bijcie!!!
    Już wiem że dałem d... z bw, dopiero zauważyłem jak wszystkie zdjęcia na raz obejrzałem, w ogóle obróbka to moja słaba strona (ciekawe czy są jakieś mocne) co zresztą widać. Czekam na porządną krytykę.

    Ostatnio edytowane przez mati7302 ; 13-07-2014 o 10:52

  2. #2

    Domyślnie

    Wszystko można zrobić lepiej...pytanie czy trzeba W Twoim reportażu moim zdaniem nie trzeba. Kadry fajne, obróbka też przyjemna - mi się podoba. Sądzę tylko że dałeś za mało reportażu z USC. Te cztery jednakowe zdjęcia są niepotrzebne. Prezentując reportaż powinieneś dać troszkę więcej przed i po zaślubinach (czy jak to się tam zwie).
    Miałem przyjemność zderzyć się w tym roku z reportażem ślubnym i po tym co zmajstrowałem Twoje fotki to majstersztyk. Mi się podoba i młodym też się powinno spodobać.

  3. #3

    Domyślnie

    Kadrom nic nie brakuje. Tylko 1-kę bym sobie odpuścił. Wątpię żeby młody był zadowolony z jego miny na zdjęciu. Obróbka jest ok. Dla mnie 7-ka najlepsza. Młodzi na pewną są zadowoleni. Inaczej tych zdjęć by tu nie było

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za komentarz.
    Ciężko jest wybrać 15 zdjęć ze wszystkiego Nawet przez myśl mi przeszło, że za mało USC, ale znowu bym nie miał zabawy. Dorzucam:


  5. #5

    Domyślnie

    No i super 17 bym jedynie wykadrował, bo z dołu włażą kfiotki no i wyprostował.

  6. #6

    Domyślnie

    Brawo, świetny set. Fajna delikatna obróbka, tam gdzie trzeba dynamiczna. Wszystko dopięte na ostatni guzik.
    No ja byłbym zachwycony zdjęciami. Pozdrawiam.
    "Nikon"

  7. #7
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Jest dynamika w kadrach. Ja bym tylko delikatnie w pierwszym secie ocieplił skórę choć mogę się mylić ze względu na mój laptop na którym oglądam zdjęcia. Reszta... jak to mówią górale elegancko

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki za opinie i czekam na jeszcze, na pewno nie wszystko jest dobrze. Mi się wydaje, że balans jest dobrze ustawiony, ale ja też mam jakiegoś starego samsunga

  9. #9

    Domyślnie

    Ja mam pytanie, czy panu młodemu coś dolega?
    Chodzi o pierwszą serię i jego twarz.
    Jeżeli tak to nie mam pytań, jeżeli nie to moim zdaniem dość niefortunne złapałeś momenty.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  10. #10

    Domyślnie

    Nie dolega, obrączki były za ciasne... Niestety, ale innej miny nie mam, bo nie było. No chyba że...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •