Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie D7100 bateria i ładowarka

    Być może temat już był, jeszcze nie bardzo orientuję się na tym forum
    Chodzi mi o zapasową baterię i ewentualnie drugą ładowarkę. Z racji tego, że chwilowo żyję na dwa domy, a nie chcę ciągle myśleć o zabieraniu ze sobą ładowarki, lub nie daj Boże zapomnieć.
    Widzę, że oryginalna ładowarka do tanich nie należy, więc może ktoś miał do czynienia z zamiennikami i mógłby coś polecić?
    I zapasowa bateria też by się przydała.... Ktoś korzysta z akcesoryjnych? Warto? Czy olać i kupić oryginał?
    Gripa na razie nie chcę.

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli chcesz mieć do sprzętu jak największe zaufanie to tylko oryginały.

  3. #3

    Domyślnie

    O ile baterię można kupić jako zamiennik (sam używam do moich puszek zamiennie z oryginałami i jest OK), to już ładowarki z własnego doświadczenia nie polecam - często, gęsto nie doładowywują do końca (mam tak z ładowarką do D300, a mój kumpel do D7000). Plus jest ich taki, że z reguły można je także podłączyć do gniazda zapalniczki, co może być sporym atutem dla niektórych.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  4. #4

    Domyślnie

    O problemach z zamiennikami baterii mozna poczytac dosc sporo. O problemach z oryginalnymi raczej sporadycznie.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki Panowie, zdecydowałem się na oryginały. O ile baterie faktycznie mogą być ok (mam baterię Hama w Pentaksie i nie narzekam, inni chwalili Ansmanna) to te nieoryginalne ładowarki zupełnie mi się nie podobają.
    Już się przekonałem, ze tanie mięso psy jedzą.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •