Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotrk69 Zobacz posta
    Włączasz lampę pozycja ON, następnie przyciskasz przycisk MENU, teraz kręcisz wybierakiem w koło - aż zaznaczysz pozycję REMOTE, następnie OK przełączasz na SU 4. Następnie manetką do włączania lampy on, off przełączasz na pozycję REMOTE pamiętając o tym że manetkę przełączasz z wciśniętym guzikiem po środku manetki. Teraz uruchamiasz lampę wbudowaną i cieszysz się lampą SB-700 jako lampą bezprzewodową. PS do kolegów którzy odsyłali Cię do instrukcji, to było nie fair. Trzeba sobie pomagać, sam nie mogłem dojść do tego bo instrukcja jest słabo napisana. . Post stary ale mam nadzieję ,że jeszcze nie jeden skorzysta.
    Myślę, że użytkownik po prawie sześciu latach znalazł odpowiedź na to pytanie Ale łopata się należy...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Myślę, że użytkownik po prawie sześciu latach znalazł odpowiedź na to pytanie Ale łopata się należy...
    https://dl.dropboxusercontent.com/s/...7s1/lopata.png
    Powiem szczerze, że z perspektywy osoby zaczynającej prace w studio akurat tego typu odpowiedzi są MEGA pomocne. Coś co w instrukcji brzmi kuriozalnie tutaj kolega wyjaśnił w prosty sposób. Rozwiązywanie tego typu nierozwiązanych do tej pory zagadnień może być bardzo pomocne dla nowych
    I za to koledze dziękuję bo i ja skorzystałem

  3. #13

    Domyślnie

    Podepnę się

    Mam Glare One Vega 400 z wyzwalaczem radiowym Glare One. Ostatnio wpadła mi w ręce SB700, obecnie wyzwalam ją w trybie Slave przez SU4 (czyli zdalnie kontroluję moc Vegi, manualnie moc SB700, błyskam i obie świecą).

    Czy istnieje możliwość takiej kombinacji dodatkowych nadajników/odbiorników aby nie tylko odpalić ale też zdalnie kontrolować moc OBU lamp, czy jedyna opcja to coś w stylu rf 603 II który zdalnie je odpali, ale moc musze już kontrolować ręcznie?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •