Witam
Dopiero zaczynam się uczyć mojego aparatu i zastanawiam się czemu jest tak że powiedzmy mam obiektyw
10-20 mm 1:4-5.6 i kiedy jestem w trybie automatycznym ma moim wyświetlaczu F jest właśnie w takim zakresie 4 do 5.6 w zależności jak obracam obiektywem jednak jak przeję na manual to ta wartość jest od 22 do 32 czemu tak jest co to oznacza dziekuję za ewentualne odpowiedzi
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami