Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Wakacja 2014

  1. #1

    Domyślnie Wakacja 2014

    Witajcie,
    Szukam sobie wycieczki, jakiegoś taniego wyjazdu na 7-10 dni. Dziś znalazłem coś takiego:
    http://www.rainbowtours.pl/maroko-ce...ch=#2014-07-08
    Był ktoś z Was na takiej objazdowej wycieczce? A jeśli tak, to jakie macie refleksje na ten temat?
    Podobało się, nie podobało się? Jak się przygotować, co warto zabrać, a czym nie warto sobie głowy zawracać?

    P.s. Jak znajdziecie jakieś fajne opcje wycieczek do podeślijcie linka

  2. #2

    Domyślnie

    Ja byłem w Ziemi Świętej z tą firmą - bardzo zadowolony. Żeby nie upał to bym się pisał...

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    umęczysz się - dużo dni, dużo jeżdżenia (niestety w dzień) a do oglądania sporo. W każdym z tych miast wypadałoby spędzić co najmniej kilka dni (2-3) a nie fotką nad morzem, zakupy u znajomego przewodniczki po babrarzyńskich cenach i wio do autobusu. No ale to Twój wybór - Maroko polecam zdecydowanie. Ale wymaga ono czasu i spokoju by się w nim zagłębić. Czy lizac loda przez szybę czy wcale - wybór należy do Ciebie

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    umęczysz się - dużo dni, dużo jeżdżenia (niestety w dzień) a do oglądania sporo. W każdym z tych miast wypadałoby spędzić co najmniej kilka dni (2-3) a nie fotką nad morzem, zakupy u znajomego przewodniczki po babrarzyńskich cenach i wio do autobusu. No ale to Twój wybór - Maroko polecam zdecydowanie. Ale wymaga ono czasu i spokoju by się w nim zagłębić. Czy lizac loda przez szybę czy wcale - wybór należy do Ciebie
    Sam dobrze wiesz, że sporej części populacji takie "zwiedzanie" pasuje.
    Jeśli firma ok.. no to ok.
    Ps. Jeśli ktoś szuka firmy do "zwiedzania" to wiadomo czego potrzebuje.
    Czesc, Serwus, Strzalka, Witka, Siema, Elo, Hej, Jak tam? - mowi Rafał

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki wasilewk.
    stock, Tobie również dziękuję za szczerą wypowiedź Na tą konkretną wycieczkę nie pojadę, ale sam jej opis jest zachęcający. Daje fajną możliwość "polizania loda przez szybę" za niewielkie pieniądze. Samą jazdą autokarami się nie przejmuję. Zastanawiam się trochę nad bezpieczeństwem podróży, zwłaszcza nad bezpieczeństwem sprzętu foto. Ale te same wątpliwości można mieć przy każdej takiej wyprawie, prawda?
    A może podpowiecie jakieś inne w miarę tanie wycieczki na które warto pojechać?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekW Zobacz posta
    Dzięki wasilewk.
    stock, Tobie również dziękuję za szczerą wypowiedź Na tą konkretną wycieczkę nie pojadę, ale sam jej opis jest zachęcający. Daje fajną możliwość "polizania loda przez szybę" za niewielkie pieniądze. Samą jazdą autokarami się nie przejmuję. Zastanawiam się trochę nad bezpieczeństwem podróży, zwłaszcza nad bezpieczeństwem sprzętu foto. Ale te same wątpliwości można mieć przy każdej takiej wyprawie, prawda?
    A może podpowiecie jakieś inne w miarę tanie wycieczki na które warto pojechać?
    Namiot, samochód, rower w promieniu 200km od domu - bywa ciekawej niż na objazdowej wycieczce.
    Czesc, Serwus, Strzalka, Witka, Siema, Elo, Hej, Jak tam? - mowi Rafał

  7. #7

    Domyślnie

    Są wakacje, więc jest okazja, żeby zabrać żonę w jakieś ładne miejsce i przy okazji strzelić kilka fotek. Dlatego szukam jakiejś ciekawej opcji na wycieczkę. Wśród tych najtańszych wycieczek są przeważnie Czarnogóra, Bułgaria, Grecja i jej wysepki, i właśnie takie wycieczki objazdowe jak w linku w pierwszym poście. Może ktoś z Was był lub samemu planuje taki wyjazd i może coś podpowiedzieć

  8. #8

    Domyślnie

    We wszystkich tych krajach są i ładne miejsca fotograficzne i romantyczne (a propos żony).
    Ja byłem w zeszłym roku w Czarnogórze i wybieram się również w tym.
    Poza oczywistymi walorami wakacyjnymi, jest tam taniej niż w graniczącej Chorwacji czy Grecji.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  9. #9

    Domyślnie

    A czy jesteś zdecydowany że chcesz "gotową" wycieczkę ? Jeżeli tak lubisz to nie ma sprawy, ale jeżeli po prostu zastanawiasz się co by tu fajnego zrobić, to bardzo polecam pojechać gdzieś samemu. Wybierasz sobie ciekawy kierunek (Bułgarię i Chorwację mogę z własnych doświadczeń serdecznie polecić), obczajasz z grubsza co byś chciał zobaczyć, pakujesz do samochodu ciuchy, trochę jedzenia, namiot, żonę i naprzód. Możesz klepnąć sobie jakąś pierwszą kwaterę gdzieś po drodze, potem zawsze się coś znajdzie. Warto też moim zdaniem traktować całą podróż jako wakacje - a nie 18h za kółkiem, 6 dni na plaży, 18h za kółkiem. Po drodze też jest świat.

    Ciągnąc lodową analogię, będzie to może ciut mniejszy, europejski lód, ale za to naprawdę, bez szyby

  10. #10

    Domyślnie

    Pawel.S - pomysł znakomity, jednak po pierwsze primo chciałbym choć raz nie myśleć o wszystkim i zdać się na organizację wyjazdu przez osoby trzecie, a po drugie primo ultimo mój lanos mógłby nie przeżyć takiego wyjazdu Wynajem auta drastycznie zwiększyłby jego koszty, a wiadomo, że żony, samochodu i aparatu się nie pożycza

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •