Jasne, że nie są doskonałe. Są to dobre amatorskie zoomy.
Napewno lepsze niż Tamron za 400 zł.
Tani Tamron z silnikiem będzie kosztował tyle samo co tani Tamron z mocowaniem Canona. I będzie tak samo kiepski
Problem zaczyna się gdy chcemy przejść na pół-profesjonalne zoomy ze stałym światłem... Tu nie ma nic taniego (no może ta Sigma 50-150/2.. Nikon ma już tylko drogie profesjonalne szkła za 4-10k.
Ale może coś się pojawi....
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami