Witam. Ostatnio mam problem z nagrywaniem filmow. Nagrywanie zostaje automatycznie przerwane po paru sekundach.. Dzieje sie tak nawet jak dopiero co wlacze aparat wiec nie ma mowy o jakims przegrzaniu.
Szukaj
Witam. Ostatnio mam problem z nagrywaniem filmow. Nagrywanie zostaje automatycznie przerwane po paru sekundach.. Dzieje sie tak nawet jak dopiero co wlacze aparat wiec nie ma mowy o jakims przegrzaniu.
Skontaktuj się z nami