Close

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 119
  1. #31

    Domyślnie

    Kurcze jaka to jest Twoja grupa.....pewnie ta z Łeby.... :/

  2. #32

    Domyślnie

    Przecież do czterech wiem, że umiesz liczyć

  3. #33

  4. #34

    Domyślnie

    W piwach do 11 myślę, że sobie radzisz.

  5. #35
    Oszczędny w słowach Awatar Jaras
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Biała Podlaska/Warszawa
    Posty
    60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pinokio Zobacz posta
    Zapisz mnie Jacku, ale ja jak zwykle nie wiem co się wydarzy ze 3 miesiące.
    Jak będę miał w pracy wolene to jadę.
    To i ja się wstępnie deklaruje o ile Pinokio mnie zabierze i dostane wolne w robocie
    Nikon D80, D2x, D600 jeszcze nie zakurzony | Nikkor 14-24 F2.8 | Nikkor 24-70 F2.8 | Nikkor 18-135 | Nikkor 17-55 F2.8 | SB-900 | SB-800 | Lowepro Fastpack 350

  6. #36
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    OK, trzeba podjąć decyzję. Robimy także grupy 4 osobowe. To ma swoje plusy (i minusy, ale plusy przeważają).
    Dla istnienia 4 grup wystarczy więc już 16 uczestników, przy 6 - trzeba nas minimum 24. Ale zapewne będą grupy takie i takie (tzn i 4 i 6).
    Nie wszyscy się deklarowali czy chcą być w grupie 4 czy 6 fotografujących. Zrobiłem na liście adnotację (4) dla tych co pisali o 4, ale to nie jest wiążące, nie była znana cena. Od teraz proszę deklarować czy się chce być w 4 czy w 6.
    Lista jest w pierwszym poście tego wątku. http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=3392676
    Za chwilę zacznę zbierać wpłaty, roześlę PW. Wpłaty chcę do poczatku sierpnia, 2 tygodnie.
    Jeśli ktoś chce być w małej grupie wpłaci 458 zł, jeśli w grupie 6+ to wpłaci 305 zł.
    Gdyby się okazało, że liczba chętnych na grupy 4 osobowe nie jest podzielna przez 4 to .. będziemy kombinowali. Tzn grupa nie będzie powiększona. Ale np jeśli będzie 7 chętnych to będzie dylemat. Pewnie wtedy dobiorę osobę, która miała opłaconą grupę 6+ i wtedy będzie 8, czyli 2 grupy 4 osobowe. To, kto to będzie pozostawcie do mojej decyzji. Jeśli ktoś wpłaci na grupę 4 osobową, a do takiej się nie dostanie (np będzie 9 osób) to oczywiście zwrócę mu 153 zł, znajdzie się w grupie 6+.

    Na ten moment na liście jest 19 osób, w tym 7 wspomina własnie o chęci bycia w małych grupach. Jeśli jeszcze dojdzie jedna osoba to możemy mieć sprawę prawie zamknietą - 2 grupy po 4 i 2 grupy po 6, to daje 20 osób. Jesli zgłosi się więcej osób - grup będzie 5 (albo będzie grupa 7 osobowa - wszystko zalezy od ilości uczestników). Jeśli się wycofają, a nikt nie przybędzie ... to będzie kłopot. Ale jestem dobrej myśli, przy zapisach do Łeby w ostatnim niemal momencie zgłosiło się duzo osób.

    Powtórzę odpowiedź jaką udzieliłem komuś na PW - na plenerze są i mogą brać udział osoby o róznym stopniu zaawansowania. Tak było na dotychczasowych plenerach, to normalne i naturalne. Nie trzeba mieć z tego tytułu żadnych obaw. Także jeśli chodzi o używane aparaty. Można fotografowac nie tylko sprzętem marki Nikon. Zawsze byli ludzie fotografujący aparatami z innych systemów i nie było z tego tytułu żadnych problemów
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 18-07-2014 o 02:15
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #37

    Domyślnie

    Prosze o dopisanie do listy

  8. #38

    Domyślnie

    Mnie również proszę dopisać

  9. #39

    Domyślnie

    Jeśli będzie taka możliwość proszę o przydział do grupy 4 osobowej.

  10. #40

    Domyślnie

    Ja niestety wypadam. Przykro mi.

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •