Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Co do D600???

  1. #1

    Domyślnie Co do D600???

    Witam. Często mam do zrobienia temat, w którym używam tylko body + 24-70, więc nie chcę nosić całej torby. Jaki pokrowiec/ torbę (małą) proponujecie aby zmieścić D600 + grip + 24-70? Bo sprawdzając małe pokrowce, wszystkie mieszczą body bez gripu. Może macie jakieś doświadczenia. Z góry dzięki
    Nikon D600 +++ 24-70mm f/2.8 +++ 35mm f/1.8 +++ 50mm f/1.8 +++ SB910 +++ grip
    Nikon D3000 +++ 18-55mm f/3.5-5.6 +++ 55-200mm f/4 +++ grip

  2. #2

    Domyślnie

    http://store.lowepro.com/toploader-pro-70-aw

    mam starszą wersję. Bez problemu zmieścisz body z gripem plus 24-70 z osłoną przeciwsłoneczną w pozycji roboczej. Wchodzi też aparat z przypiętym 70-200, ale osłona musi być założona do tyłu. Do bocznych kieszeni wejdzie lampa. Wygodne, funkcjonalne, dobrze wykonane warte swoich pieniędzy. Przy mim trybie używania torba na dłuuugie lata.
    myślę co piszę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •