Close

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 85
  1. #41

    Domyślnie

    Czy mi się zdaje, czy tutaj jest lepsza jakość niż na poprzednich "zabawach z ogniem"?
    Bardzo się cieszę, że wstawiasz zdjęcia na forum regularnie. Ja się powoli przekonuję do ML po tym, jak czytam Wasze doświadczenia i porównuje do własnych.

  2. #42
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Obrazek2000 Zobacz posta
    Czy mi się zdaje, czy tutaj jest lepsza jakość niż na poprzednich "zabawach z ogniem"?
    Bardzo się cieszę, że wstawiasz zdjęcia na forum regularnie....
    Poprzednie zabawy z ogniem zrobilem Z6 i 35/50mm 1.8 S na f1.8. Tym razem uzylem N24-70 f2.8 S na f2.8. Akurat to nowe zdjecie ma taki uklad ognia, swiatla tla ze wyglada faktycznie lepiej. Aczkolwiek warunki oswietleniowe byly trudniejsze niz miesiac temu. Zdjecia robilem o tej samej godzinie (okolo 21.30) jednak miesiac temu zachod slonca byl o godzine pozniej niz teraz a na dodatek wtedy uzywalem f1.8 a teraz f2.8. Te zabawy z ogniem odbywaja sie w tym samym miejscu w kazdy piatek po pelni ksiezyca. Zobaczymy jak sytuacja bedzie wygladala w kolejnych miesiacach.

    To mile ze ktos sie cieszy z ogladania tych zdjec. Mialem troche przerwy w fotografowaniu... pochlonal mnie rozwoj "kariery zawodowej". Teraz juz wrocilem do regularnego fotografowania i mysle ze w przyszym roku wroce do tego co robilem fotograficznie zanim wyjechalem z PL (koncerty, ciekawe eventy kulturalne, troche sportu itp.)

    Cytat Zamieszczone przez Obrazek2000 Zobacz posta
    Ja się powoli przekonuję do ML po tym, jak czytam Wasze doświadczenia i porównuje do własnych.
    Jeden z powodow publikacji zdjec jest taki aby pokazac ze Zetkami da sie pracowac w roznych warunkach i ogarnac prawie kazdy temat na zadowalajacym poziomie. Jeszcze nie tak dawno moj glowny plan jezeli chodzi o sprzet to byl zestaw D750 (ktory juz mialem) i D850. Finalnie skonczylem na Z6 i Z7 i powiem ze jestem mega zadowolony. Owszem stracilem troche na wydajnosci AF-C jednak do tego co ja fotografuje bilans zyskow i strat jest na duzy plus. Aczkolwiek nie mialem jeszcze sytuacji zeby AF-C nie dal rady. Najwieksza korzyscia jest wizjer elektroniczny... czesto fotografuje w trudnych warunkach oswietleniowych i wiezjer elektroniczny umozliwia mi panowanie nad ekspozycja z aptekarska dokladnoscia oraz umozliwia bardziej kreatywne podejscie do ekspozycji. Mniejszy gabaryt i waga tez sa zaleta. No i dyskrecja... pamietam jak kiedys na kameralnych koncertach mialem problem z robieniem zdjec z uwagi na glosnosc lustra w D700. Musialem czekac na glosniejsze partie muzyki ktora zagluszala dzwiek lustra. Dzisiaj z bezlusterkowcem mozna fotografowac wszystko i wszedzie koniec z ograniczeniami. Probowalem wczesniej Fuji... jednak to nie ten poziom.

    17.

    Załącznik 30684
    Ostatnio edytowane przez J1 ; 14-09-2019 o 14:32

  3. #43

    Domyślnie

    Teraz widzę. Na 16 była jedna osoba, a 17 już jest podobna do poprzednich. Duże masz na tych zdjęciach ISO?

    Ja tam z przyjemnością oglądam Twoje zdjęcia; dobrze się też Ciebie czyta, bez napinki i off topów - konkretnie i na temat.
    Ja się ciągle uczę, niestety chroniczny brak czasu spowalnia mnie jak może

  4. #44
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Obrazek2000 Zobacz posta
    Teraz widzę. Na 16 była jedna osoba, a 17 już jest podobna do poprzednich. Duże masz na tych zdjęciach ISO?

    Ja tam z przyjemnością oglądam Twoje zdjęcia; dobrze się też Ciebie czyta, bez napinki i off topów - konkretnie i na temat.
    Ja się ciągle uczę, niestety chroniczny brak czasu spowalnia mnie jak może
    16 ISO 3200 i 17 ISO 1250. Poprzedni zestaw to czesto bylo w okolicach ISO6400 i wyzej kolo ISO10000. Czasami im cos nie wyjdzie w tych zabawach wiec trzeba wyczuc kto na ile jest dobry jak chcesz podejsc blizej. Dodatkowo kiedy jest ich wiecej a jestes pomiedzy nimi to robi sie naprawde goraco
    Zeby bylo milej to sa tez grajkowie grajacy rytmiczna muzyke na bebnach. Jest male ognisko. Atmosfera tej imprezy jest bardzo sympatyczna. Zobaczymy jak bedzie zima

    Dziekuje za mily komplement.

    Wszyscy sie ciagle uczymy... i to jest w tym najlepsze. Brak czasu... ja zaliczylem dobre 4 lata przerwy w fotografowaniu. Przy okazji zapomnialem stare zle nawyki... zrobilem miejsce na nowe ktore wcale nie musza byc lepsze

  5. #45
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Obiecalem ze uzupelnie watek o zdjecia ktore sie nie wyswietlaja.

    18.

    Załącznik 30848

  6. #46

  7. #47

  8. #48
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    19
    20
    21 - fajne
    Ojej... Witaj szanowny gosciu w moich skromnych progach. Bo juz myslalem ze nikt nic...

    Do zdjecia 21 mam duzy sentyment.

  9. #49

  10. #50
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    18 i 20 najfajniejsze.
    Dobry wybor

    Dziekuje za odwiedziny. Zdjec bedzie wiecej... niebawem. Zapraszam ponownie.

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •