Close

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 85 z 85
  1. #81

    Domyślnie

    Całkiem niezłe

  2. #82

    Domyślnie

    Mogłeś pozostać tylko przy 71; byłaby i 'odrobina' i 'alternatywnie' - i smacznie jak dla mnie. A łącznie z dalszym ciągiem to cały smak się rozwodnił i spłynął...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #83
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiel Zobacz posta
    Całkiem niezłe
    Dziekuje za dobre slowo i odwiedziny.



    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Mogłeś pozostać tylko przy 71; byłaby i 'odrobina' i 'alternatywnie' - i smacznie jak dla mnie. A łącznie z dalszym ciągiem to cały smak się rozwodnił i spłynął...
    Dziekuje za opinie. Rozumiem Twoj punkt widzenia... mniej znaczy wiecej. Problem w tym ze chcialem to ujac szerzej... w odrobine opowiesci z odpowiednim zakonczeniem. Z tego co mowisz nie udala mi sie ta sztuka. Trudno... moze nastepnym razem.

  4. #84

    Domyślnie

    Generalnie nie lubię zaglądać do cudzego notatnika, ale jak już publikujesz, to jest to jeden z moich ulubionych wątków. Z ostatniej serii też kupuję tylko pieewsze. Reszta tu po prostu nie pasuje, co nie znaczy, że zdjęcia są słabe.

  5. #85
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtekd3 Zobacz posta
    Generalnie nie lubię zaglądać do cudzego notatnika, ale jak już publikujesz, to jest to jeden z moich ulubionych wątków. Z ostatniej serii też kupuję tylko pieewsze. Reszta tu po prostu nie pasuje, co nie znaczy, że zdjęcia są słabe.
    Dziekuje za komentarz i dobre slowo. Zdaje sobie sprawe ze profil tego notatnika jest bardziej streetowy i nie wszystkie zdjecia moga zaspokoic gusta odwiedzajacych. Chociazby dlatego moje zdjecia z notatnika przyrodniczego znajduja sie w innym watku

    Zeby nie generowac pustych przebiegow... bardzo stare zdjecie

    77.

    Załącznik 33064

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •