Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Co wybrać?

  1. #1

    Domyślnie Co wybrać?

    Witam, dopiero wkraczam w świat fotografii, także jestem początkujący, chciałbym zakupić jakiś dobry, nie drogi i łatwy w obsłudze sprzęt.

    Moje propozycje zakupu:

    - Nikon D5100 + 18-105 VR
    - Nikon D5100 + 18-55 mm VR + 55-300 mm VR
    - Nikon D3300 + 18-105 VR

    Znajomi polecają mi żebym wybrał pierwszą opcje, lecz czy nie lepiej zakupić z obiektywem 55-300?.
    Byłbym wdzięczny za pomoc w wyborze.

  2. #2

    Domyślnie

    Pierwszy zestaw będzie doskonały na początek przygody z fotografią. Jeżeli tylko pieniądze nie stanowią problemu to bierz śmiało.

  3. #3

    Domyślnie

    Cololwiek wybierzesz będzie dobre zwłaszcza,że mało wiesz a tym bardziej ,że nie lubisz czytać identycznych tematów w których było już wszystko opisane za i przeciw.
    Skoro to początek to może zacznij od czegoś tańszego 3100/40/70. To nadal sprzęt który robi świetne zdjęcia a to że kupisz owy np 5100 nie znaczy dosłownie nic.Możliwe ,że nie odnajdziesz się w temacie a wtedy mniej kasy utopisz.
    Ostatnio edytowane przez Przemek-83 ; 27-06-2014 o 20:00
    D5100 / S17-50 F2.8 /Metz52

  4. #4

    Domyślnie

    d200 + 12-24 + 35 + 70-300
    make love, not Warcraft...
    BB and King zapraszają...
    pozdrawiam Krzysztof Król

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez driver91 Zobacz posta

    lecz czy nie lepiej zakupić z obiektywem 55-300?.
    Teleobiektyw dobrze mieć, pózniej możesz żałować, że nie kupiłeś Ja akurat używam 55-300vr i bardzo sobie chwalę.

  6. #6

    Domyślnie

    Ile mozna chlopie
    z50 -

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bolth Zobacz posta
    Ile mozna chlopie
    ? Czy to do mnie?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bolth Zobacz posta
    Ile mozna chlopie
    A dokładniej?

  9. #9

    Domyślnie

    Sorki chopaki,do autora wątku bo ostatnio tylko takie same tematy powstają,chyba idzie lato
    z50 -

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bolth Zobacz posta
    Sorki chopaki,do autora wątku bo ostatnio tylko takie same tematy powstają,chyba idzie lato
    Nie ma za co przepraszać, ale jeśli nie cytujesz do czego się odnosisz to zwykle wychodzi, że do pierwszego postu powyżej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •