Przy krajobrazie i statywach zapomnij o gripie. Aparat staje się znacznie mniej stabilny.
Do D7000 mam Meike i jak robię ze statywu, to prawie zawsze odkręcam grip, bo ruch lustra powoduje że cały aparat się kolibie, mimo solidnego statywu.
Do D610 mam oryginalny grip i zauważyłem, że też jest podobne zjawisko, choć z racji sztywniejszego gripu w mniejszym stopniu.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami