Witam, widziałem już kilka tematów odnośnie gripa do D3200, ale wszystkie były pisane daaawno temu i może coś nowego się pojawiło wraz z zwiększoną popularnością tego aparatu. Noszę się z zamiarem dokupienia gripa do swojego D3200 tylko mam kilka pytań:
Wyczytałem, że są dwa rodzaje gripów pod ten model. Taki z kabelkiem i taki na podczerwień. Ponoc ten drugi jest denerwujący ze względu na konieczność zmiany trybu fotografowania na natychmiastowy/bezprzewodowy za każdym razem, gdy che się wyzwalać migawkę w pozycji pionowej.
Nie słyszał ktoś o firmie i modelu który działałby... hmm... standardowo ? Bez żadnych kabli czy na podczerwień?
Jeżeli nie to czy jest jakiś konkretny producent/model, który w tym momencie jest jakościowo przoduje ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami