Witam Was Forumowicze,
jestem posiadaczem Nikona D5100 i ostatnio zaobserwowałem istny wysyp hot pixeli. Przebieg aparatu, ok 10k zdjęć.
Poniżej Dark Frame (ISO 800, 10s)
Link
Czy to normalna ilość w tych puszkach? Mógłbym przysiąc, że pół roku temu hot pikseli praktycznie nie było przy takich parametrach naświetlania.
Nie jestem sprzętowym purystą, ale aparat jest jeszcze na gwarancji i zastanawiam się czy z niej skorzystać (choć pewnie i tak zrobią mapowanie które pomoże na 2-3 mc-e)
Dzięki.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami