Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar klojt
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Łącko/Kraków
    Posty
    70

    Domyślnie Analogowo studyjnie

    Witam

    Ostatnio w szafie odnalazłem stary aparat średnio/wielkoformatowy Bentzin Primar po dziadku fotografie, prawdopodobnie rocznik 1936. Jako że aparat nie był używany jakieś 40 lat, nie było wiadomo czy w ogóle działa. Pierwsza rolka została zrobiona w ramach testów czy sprzęt jest sprawny, a jedno ze zdjęć z tej kliszy umieszczam poniżej.

    Nikon D7100 | Tokina 11-16/2.8 | Sigma 17-50/2.8 | Nikkor 85/1.8G | tilt-shift Takumar 105/2.4 | SB-800 | Nikon F65

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo sprawny Jak najbardziej jestem na tak.
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  3. #3

    Domyślnie

    Gdyby modelka chciała jeszcze kiedyś sesję to możesz podesłać namiary

  4. #4

    Domyślnie

    Zostawianie tych ramek i napisów to nieco wiocha szczerze mówiąc...

    A i ja przyłączę się do prośby verusa ;]

  5. #5

    Domyślnie

    Kadr mi się podoba, ostrości nieco brakuje, a dziewczyna ma lekkiego zeza. Ale poza tym jest absolutnie śliczna.
    --------------
    D610+ (D70) + N24-120/4 VR + N50/1,8G + N70-200/2,8 VRII + 055XPROB(498 RC2) + SB-600

  6. #6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •