Close

Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 95

Wątek: Wordpress

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    Wydaje mi się, że zdjęcie wyświetlane wygląda tak samo jak pobrane, a ten efekt ostrzenia to chyba tylko efekt przeładowywania zdjęcia, ale nie będę się upierał
    na zdjęciu nr 2 cała głowa panny młodej podczas przeładowania zdjęcia tak jakby się RUSZA serio mówie Wam, pokazuję zdjęcie dziewczynie i mówie: patrz. Pytam czy widzi coś dziwnego. Mówi o ostrości itp Czyli widzę to ja i dziewczyna
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #42

    Domyślnie

    wyczysc jeszcze przegladarke, tmp, cookies itp. wiecej pomyslow nie mam. na pocieszenie powiem, ze Twoi klienci widza wszystko poprawnie.

  3. #43

    Domyślnie

    Może przy przeładowywaniu następuje jakieś skalowanie.

  4. #44

    Domyślnie

    odpowiedź z serwerowni:
    katalog skasowałem. Możecie zapisać stronę na dysk i później porównać pliki (ich wielkości) - zapewne będą różnice. U osób, które nie widzą problemu plik będzie większy.
    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    wyczysc jeszcze przegladarke, tmp, cookies itp. wiecej pomyslow nie mam. na pocieszenie powiem, ze Twoi klienci widza wszystko poprawnie.
    czyściłem już wszystko co się, ciasteczka, ciastki i inne cookizy nic nie pomaga. Być może i tak jest że widzą wszystko poprawni lub żaden z nich nie zwróci na to uwagę (nie zauważy) ale ja widzę kupa sprzętu FX obiektywy nie KITy a widzę zdjęcia do KITu ! wrrr

    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    Może przy przeładowywaniu następuje jakieś skalowanie.
    Na to wygląda, bo widzę zdjęcie tak jak kiedyś ostre tylko przez chwileczkę po przeładowaniu i chwileczkę przed przeładowaniem na kolejne zdjęcie i z każdym następnym zdjęciem sytuacja jest identyczna. Problem polega na tym, dlaczego tak jest i jak się tego pozbyć?

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    http://kb.oboxthemes.com/articles/wo...-look-pixelly/

    https://wpbtips.wordpress.com/2010/01/16/image-quality/

    nie robiles aktualizacji skryptu WP ostatnio? jaka masz ustqawiona szerokosc glownej kolumny? nie oedytowales skorki?
    instalować wtyczkę z 1 linku?
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 27-04-2016 o 23:32
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #45

    Domyślnie

    Efekt nieostrości widać także na Int.Explorer (dla tych co nie widzą - przyjrzyjcie się dokładniej).

    sokolnik, zerknij sobie jakie dokładnie wymiary ma "okienko" w wordpress, wykadruj zdjęcie dokładnie wg tych parametrów i zerknij jeszcze raz.
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  6. #46

    Domyślnie

    Jak sprawdzić rozmiary tego okienka w pix?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Jak sprawdzić rozmiary tego okienka w pix?
    Odpal stronę, zrób printscreen, załaduj do Photoshopa i zmierz pikselki (zaznaczeniem, rameczką, czy innym sposobem).

    Jednego nie rozumiem: Darek, czy Ty oczekujesz, że każdy Twój potencjalny klient będzie widział idealnie ostry obrazek? Bo wstawiłeś 2000px na swoją stronę?
    Przecież ludzie mają różne rozdzielczości matryc, różne przeglądarki etc, itd. Wystarczy, że ktoś zmniejszy okienko przeglądarki - i już masz przeskalowane zdjęcie. Wystarczy, że ktoś ma szerszą ramkę w Operze - i znów masz przeskalowane zdjęcie. Pomijam samą ideę przeglądania Internetu w oknie przeglądarki na całym ekranie. Ktoś tak w ogóle robi? Nie ogarniam tego

    Ja widzę Twoje obrazki szerokie na 2.200px przeskalowane do 1280px (sportsmenki). Ostrość, rzecz jasna i oczywista, uciekła. Myślisz, że ktoś, kto nie ma porównania, zwróci uwagę na to, że pierścionek jest nieostry?
    Trochę bloguję.

  8. #48

    Domyślnie

    Czyli na piechotke screen ramka pix...

    Tu nie chodzi o ludzi tylko o to że ja to widzę
    Wcześniej czy oglądałem na laptopie czy na innym nie swoim monitorze nie było takich zmian ostrości. Wkurza mnie to.
    Po za tym było dobrze do tej pory - zepsuło się - chcę to naprawić - to chyba normalne?
    Jak się Wam samochód zepsuje to jezdzicie zepsutym? Czy naprawiacie prędzej czy później? ( przykład z życia, właśnie jadę do mechanika na małą naprawę usterki która potrafi wkurzyc człowieka...)
    Przy okazji może się czegoś nauczę naprawiajac ta ostrość
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 29-04-2016 o 07:31
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #49

    Domyślnie

    odkopuje...

    potrzebuje pomocy z logowaniem się na mojego Wordpressa Nie logowałem się pewnie ponad rok... zmieniałem dyski, kompa... nie mam nic skonfigurowane... chciałem się zalogować do WP przez panel admin... zalogowałem się... NO I COŚ się stało, i teraz moja strona nie działa (biały ekran) a logowanie do WP w ogóle się nie wyświetla... pomoże ktoś?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #50

Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •