Close

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 95

Wątek: Wordpress

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    a najlepiej skontatkuj sie z dostawca hostingu i popros o przywrocenie kompletnego serwisu np sprzed 2-3 dni. bedziesz stratny o nowe wpisy, ale warto jesli ma pomoc.
    zgłosiłem. w ciągu godziny mają cofnąć i mnie powiadomić, czekamy
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #22

    Domyślnie

    Cześć
    sokolnik, u mnie widać dokładnie to o czym piszesz (Win7, Firefox, Eizo).
    A czy zdjęcia, które wrzucasz są rozmiarowo dokładnie "dopasowane" do strony? Może jesli dajesz w większym formacie niż zakłada algorytm to tenże na swój sposób próbuje optymalizować po swojemu nie przejmując się Twoimi fx-ami, jasnymi szkłami , itp.duperelami
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi Zobacz posta
    Cześć
    sokolnik, u mnie widać dokładnie to o czym piszesz (Win7, Firefox, Eizo).
    A czy zdjęcia, które wrzucasz są rozmiarowo dokładnie "dopasowane" do strony? Może jesli dajesz w większym formacie niż zakłada algorytm to tenże na swój sposób próbuje optymalizować po swojemu nie przejmując się Twoimi fx-ami, jasnymi szkłami , itp.duperelami
    no wkońcu! Ktoś to zauważył ! nie żebym się cieszył że to mam ale dobrze że ktoś to też zauważył
    zdjęcia w tle mają najczęściej w 98% wymiar szer 2000 piks. ze względu na to iż mam 24" NECa chce bym widział foty w najlepszej jakości i do tej pory tak było (chyba że dałem mniejsze zdjęcie to wtedy wiadomo, ale to wina mniejszego zdjęcia).
    Dlatego dbam o to by zdjęcia w tle miały wymiary 2000pix szerokości. Moja rozdzielczość 1920-1200 więc zdjęcie jest minimalnie szersze niż powinno i do tej pory było ELEGANCKO - skalowanie w szablonie WP było spoko. ale teraz to jakieś jaja są.

    odpisał mi koleś z serwera i mi pisze, że nie widzi problemu he parodia
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 27-04-2016 o 20:22
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #24

    Domyślnie

    odpowiedź:

    przypuszczam, że wiem o czym Pan pisze bo miewaliśmy wcześniej takie przypadki i zgłoszenia głównie z branży z okolic foto - dtp itp.
    Problemem w każdym przypadku okazało się łącze a w zasadzie przezroczyste proxy, które w locie na serwerze konwertowało grafiki na wersje lekkie dla łącza (nie koniecznie odpowiadające użytkownikowi). Na pewno taki problem był u orange. Gdzie więcej - trudno mi dokładnie powiedzieć. Dobrze by to było sprawdzić na kilku niezależnych zupełnie łączach u różnych operatorów.
    pisałem że sprawdzałem na 2óch źródłach internetu kablowego (nie mobilny) oraz że kolega z innego miasta też widzi ten efekt.

    na innych stronach nie widzę takiego efektu zdjęcie ostre-> zdjęcie nie ostre
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 27-04-2016 o 21:13
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #25

    Domyślnie

    to jest to o czym ja pisalem. z kompresja w locie. skoro twierdzisz ze to nie to, to przywrocenie serwisu sprzed kilku dni musi zalatwic temat od strony skryptu. jesli nie zalatwi to szukasz dalej.

  6. #26

    Domyślnie

    kopia przywrócona (2 w nocy dnia 24 kwietnia) wcześniej nie można było. PROBLEM dalej występuję.

    Ja już nie wiem o co chodzi i co to może być :/ Wy też widzicie nadal ten problem? Dałem 2 zdjęcia na których widać chyba najlepiej (pierścionek i twarz panny młodej - strona główna).
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #27

    Domyślnie

    Może jakieś skalowanie w przeglądarce?

  8. #28

    Domyślnie

    a nie powiększyłeś sobie tresci w przeglądarkce? ctrl+0

  9. #29

    Domyślnie

    w obu przeglądarkach na 2 komputerach w mieszkaniu (ten sam internet), na innym PC na mieście, oraz u Nikoniarza ... ? Wszyscy mamy ten sam problem? I chyba tylko z moją witryną bo na innych witrynach tego nie zauważyłem ...
    Chciałbym by było to skalowanie w przeglądarce ale jakoś nie wydaje mi się by było to związane ze skalowaniem w przeglądarce :/

    :/
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #30

    Domyślnie

    Faktycznie na IE i FF jest opisany efekt, na Chrome tego nie widzę.

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •