Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 95

Wątek: Wordpress

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    a nie powiększyłeś sobie tresci w przeglądarkce? ctrl+0

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    a nie powiększyłeś sobie tresci w przeglądarkce? ctrl+0
    Pomniejszałem ostatnio ale to działa na MENU itp części strony a nie na zdjęcie w tle. Powrót do 100% nie poprawia efektu.

    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    Faktycznie na IE i FF jest opisany efekt, na Chrome tego nie widzę.
    Jakiś miesiąc moze 2 temu przenosłem się z CHROME (nawet dałem info na dole strony że zalecam Mozille)... hmm instalować Chroma?


    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    http://kb.oboxthemes.com/articles/wo...-look-pixelly/

    https://wpbtips.wordpress.com/2010/01/16/image-quality/

    nie robiles aktualizacji skryptu WP ostatnio? jaka masz ustqawiona szerokosc glownej kolumny? nie oedytowales skorki?
    Aktualizowałem ostatnio całego WP bo była dostępna aktualizacja... hm ale nie pamiętam kiedy? tydzień temu? może 2 tyg? Nie wiem jaką mam ustawioną szerokość głównej kolumny (ale pewnie za szeroko )
    Nie edytowałem żadnych skórek.

    od jakiś 2 tyg męczę się z trojanem w przeglądarce Mozilli i IE (takie mam na kompie) o nazwie SEARCHING - zmienia mi stronę startową na taką właśnie itp. W rejestrze nie grzebałem, próbowałem to usunąć za pomocą opisanych w necie poradników ale ale pomagały krótkoterminowo albo wcale i do tej pory mam ten syf :/

    chce zrobić format ale się wstrzymuję bo uważam to za ostateczność a przed majówką chce mieć kompa a nie siedzieć i konfigurować kompa :/ o ile format usunie searching to nie wiem czy pomoże ( pewnie nie pomoże) z problemem ostrości na mojej (tylko na mojej) stronie.
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 27-04-2016 o 22:28
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  3. #3

    Domyślnie

    Możesz spróbować SRWare Iron, jest wersja portable.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •