Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 95

Wątek: Wordpress

  1. #11

    Domyślnie

    Niedawno widziałem ten efekt na zdjeciach innego użytkownika na Chrome. Na IE było ok. Teraz padło na moją stronę i na obu przeadarkach :/

    Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #12

    Domyślnie

    sprawdz jeszcze czy jakis iframe Ci sie nie otwiera na stronie... wordress jest podatny na lapanie syfow. szczegolnie po instalacji wtyczek z dziwnych zrodel.

  3. #13

    Domyślnie

    Jak to sprawdzić?
    Na monitorze na innym komputerze PC też widzę ten sam efekt.
    Lustrzanka a jakoś jak z kompaktu nie ostre :/ jak tu się prezentować/reklamować
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #14

    Domyślnie

    usunąłem stronę ze stopki (regulamin)
    więc dla osób które chcą pomóc mi w rozwiązaniu problemu, wrzucam adres strony
    WWW
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Jak to sprawdzić?
    Na monitorze na innym komputerze PC też widzę ten sam efekt.
    Lustrzanka a jakoś jak z kompaktu nie ostre :/ jak tu się prezentować/reklamować
    U mnie wygląda ok. Ostre i nie widzę problemu.
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  6. #16

    Domyślnie

    chyba wam nagram film
    podczas zmiany zdjęcia (pasek na dole leci) widać to przez moment. Ja u siebie widzę nawet jakby całe zdjęcie było optymalizowane itp wcześniej tak nie było.
    mam laptopa obok i trzeba się mocniej przyjrzeć żeby to zobaczyć ale już na 24" widać bez problemu :/
    wystarczy patrzeć na pierścionek na 1 zdjęciu i na 2gim na oczy (rzęsy) widać wyraźnie.
    zrobiłem 2 zdjęcia na głównej do wygodniejszej obserwacji :/
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    chyba wam nagram film
    podczas zmiany zdjęcia (pasek na dole leci) widać to przez moment. Ja u siebie widzę nawet jakby całe zdjęcie było optymalizowane itp wcześniej tak nie było.
    mam laptopa obok i trzeba się mocniej przyjrzeć żeby to zobaczyć ale już na 24" widać bez problemu :/
    wystarczy patrzeć na pierścionek na 1 zdjęciu i na 2gim na oczy (rzęsy) widać wyraźnie.
    zrobiłem 2 zdjęcia na głównej do wygodniejszej obserwacji :/
    U mnie nie ma tego problemu... jakość pozostaje bez zmian. Może masz coś namieszane ze skalowaniem obrazów, kompresją w przeglądarce?
    Pozdrawiam | D610 | 16-35 | 35 | 50 | 85 | 70-300 | X100T | X70 + WCL | thewanderingpath.com | instagram

  8. #18

    Domyślnie

    mi tez sie wydaje ze to jakas kompresja po Twojej stronie lub operatora... mozesz sprawdzic to z innym laczem?

  9. #19

    Domyślnie

    powtarzam:
    sprawdziłem na laptopie w domu (widzę to) - ten sam internet co na moim PC na Mozilli i IE
    sprawdziłem na innym komputerze PC (widzę to) na innym łączu ale też kablowym na IE

    Dużo czasu spędzałem wcześniej ustawiając zdjęcia na swojej stronie i nie zauważyłem tego (a teraz to widać bez większego wpatrywania się o ile nie ogląda się tego na laptopie)

    Kupuję FX, obiektywy itp po to by mieć ostre zdjęcia. Przeszkadza mi to i już. Zastanawiam się jak to naprawić (wcześniej tak nie było, bo jakby było to bym zauważył) bo wkurza mnie to. Wcześniej było super.

    Wczoraj czy przedwczoraj instalowałem wtyczki do WP i na bank jakiś syf się dostał - o ile to nie searching które zainstalowało się też z jakąś instalką i teraz coś mi miesza w przeglądarkach.
    Myślałem, że zrobie format i naprawię 2 problemy - searching oraz problem nie ostrych zdjęć (ale sprawdziłem na innym PC na innym łączu) i uważam że format nie usunię problemu nieostrych zdjęć.

    Co tu robić? Jak zresetować wordpressa ?
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 27-04-2016 o 19:13
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #20

    Domyślnie

    na pasku stanu na dole w przegladarce masz adresy z ktorych strona sie laduje, jesli otwiera sie cos na stronie co pochodzi z zewnetrznego serwera to tez pokazuje sie link. wordpresy sa podatne na skrypty iframe. niby nic sie nie dzieje na stronie a lacza sie np z jakims chinskim serwerem. czesto towarzyszy temu jakby biala ramka wokol strony (to tak wizualnie) ale nie musi. baza jest niezalezna od plikow wordpressa. jesli nie skasujesz pliku config to powinno dac sie podmienic pliki wordpressa. a najlepiej skontatkuj sie z dostawca hostingu i popros o przywrocenie kompletnego serwisu np sprzed 2-3 dni. bedziesz stratny o nowe wpisy, ale warto jesli ma pomoc.

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •