Close

Strona 45 z 49 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 486
  1. #441

    Domyślnie

    204.
    Bardzo ładnie zrównoważona kompozycja. Może tę plamę ciut bym przygasił imoże ciut większą głebią kadr potraktował. Ale tak czy owak jest zacne.

  2. #442

    Domyślnie

    204 mnie uradowało - taki magiczny moment wypełznięcia z namiotu o wczesnym poranku, 203 wolałbym bliżej, bo coraz to mniej takich kapliczek. Mam wrażenie, że 200 już gdzieś widziałem pod tytułem Uroczysko - podobało się nie tylko mnie . Jak zwykle serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że R.P. ( też polewacz) w końcu zaprosi mnie na wspólne foty.
    Nadal F100 + FILM(pojawił się D80)

  3. #443

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pyzik Zobacz posta
    204.
    Bardzo ładnie zrównoważona kompozycja. Może tę plamę ciut bym przygasił imoże ciut większą głebią kadr potraktował. Ale tak czy owak jest zacne.
    Dzięki Piotrze! Długo Cię nie było...

    Cytat Zamieszczone przez M.Januchowski Zobacz posta
    204 mnie uradowało - taki magiczny moment wypełznięcia z namiotu o wczesnym poranku, 203 wolałbym bliżej, bo coraz to mniej takich kapliczek. Mam wrażenie, że 200 już gdzieś widziałem pod tytułem Uroczysko - podobało się nie tylko mnie . Jak zwykle serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że R.P. ( też polewacz) w końcu zaprosi mnie na wspólne foty.
    Nie chciałem robić tej kapliczki ciaśniej, bo wtedy byłoby to zdjęcie tylko kapliczki A na zaproszenie od R.P. nie czekaj, bo się możesz nie doczekać Może sam coś zainicjuj Pozdrawiam

    205


    206


    207
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 20-06-2019 o 14:56

  4. #444

    Domyślnie

    202 i 206 mi bardzo leza. wschod slonca, plaski horyzont, zdjecie "robione" niebem... jakbys w kraju sera i wiatrakow focil

    natomiast 207 sie bardzo wyroznia. nieortodoksyjny kadr, swietnie tu dziala dzieki chmurom.


    na 205 bym ta trawe zgasil, bo wali po oczach

  5. #445

    Domyślnie

    @akustyk - dzięki Bartku za to słowo komentarza Z trawą spróbuje


    208


    209

  6. #446

  7. #447

  8. #448

  9. #449

    Domyślnie

    Pięknie malowane, aż ciężko sobie wyobrazić że mamy taką przyrodę w kraju, której na co dzień nie widać.
    Powinieneś dla NG pracować
    Nikon i podróże ...


  10. #450

    Domyślnie

    Trzymasz swój poziom i styl. Gratki, oby tak dalej. Jak dla mnie może troszkę zbyt pojechałeś z nasyceniem, ale rozumiem że to sprawa gustu.
    Napisz proszę jaka puszką robisz , pamiętam że kiedyś miałeś D3 chyba. Ostatnie są też ze starego zestawu?

Strona 45 z 49 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •