Close

Strona 8 z 49 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 486
  1. #71

    Domyślnie

    Wszystkie zdjęcia bardzo interesujące.
    Krajobrazy zazwyczaj robię jak jestem u siebie tzn. małopolska. Widzę, że muszę się w końcu wybrać KPN
    Gdzie najlepiej, bezpiecznie można zostawić samochód? W jakie miejsca warto się wybrać?
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  2. #72

    Domyślnie

    Gdzie są takie wierzby na nr 20 ?

  3. #73

    Domyślnie

    @nimnull - na jedno i drugie pytanie mogę odpowiedzieć "wszędzie". Najlepiej kupić sobie mapę KPNu i ją trochę postudiować. Wskaże łąki, tereny podmokłe itd... @skot - Górki.

    Ostatnio edytowane przez FHR ; 08-02-2017 o 15:36 Powód: poprawienie linka

  4. #74

    Domyślnie

    Dzięki za info. Jestem wierzbofilem To jeden z moich ulubionych obiektów fotograficznych.

  5. #75

    Domyślnie

    #22 - znowu czad! Ilość planów, światła, przejścia kolorów, bajeczne. O klimacie i kompozycji nawet nie wspominam bo taki poziom to u Ciebie standard. Podziwiam, gratuluję! Chyba muszę przestać subskrybować ten wątek
    ['O]

  6. #76

    Domyślnie

    Lewa jego mać! FHR, miażdżysz fotami! Jak w kampinosie nie było mnie ostatnie dwa lata, a daleko przecież nie mam, to swoimi fotami, żeś mi takiego kopa w d.. zadał, że aż mnie nosi by jeszcze dziś tam skoczyć. Cudo foty, kadry, światło, kolory, całość, tak jak lubię, wyważone, po prostu extra! Aż mam ochotę polecieć do sklepu po uwa.. Gratulacje!

  7. #77

    Domyślnie

    @ecml, @P.R.P. - dziękuję! Na dzisiejszą słotę...

    Ostatnio edytowane przez FHR ; 08-02-2017 o 15:40 Powód: poprawienie linka

  8. #78

    Domyślnie

    Nagraj jakiś tutorial jak te zdjęcia obrabiasz byłoby to cenne dla wielu z nas.
    Nikon D7100 + Nikon D3200 (Nikkor AF-S DX 18-105mm f/3.5-5.6 ED + Sigma APO 70-300mm f/4-5.6 DG MACRO + Nikkor AF-S DX 18-55 mm f/3.5-5.6G ED II)

  9. #79

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Limax7 Zobacz posta
    Nagraj jakiś tutorial jak te zdjęcia obrabiasz byłoby to cenne dla wielu z nas.
    W dzień studiuję mapę i czytam przewodniki. Wieczorem oglądam ICM i idę spać. Wstaję gdy jest jeszcze ciemno i jadę kilkadziesiąt kilometrów. Dojeżdżam na miejsce, zakładam kalosze lub wodery i spaceruję po lesie, łąkach i bagnach. Gdy wracam do domu mijam ludzi jadących do pracy. Po powrocie sił przeważnie starcza tylko na to, żeby skopiować zdjęcia z kart. Jem dobrą jajecznicę i idę spać. Ot, cały przepis.

  10. #80

    Domyślnie

    Święte, świetne słowa...
    Rezultat oglądamy ze smakiem...!
    NIKON

Strona 8 z 49 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •