Close

Strona 42 z 49 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 486
  1. #411

    Domyślnie

    Z tym jest różnie. Czasem przejadę, tam gdzie jest to dozwolone. Ogólnie staram się dużo chodzić i poznawać nowe miejsca. Ostatnio regularnie co tydzień robię po kilkanaście kilometrów "z buta".

  2. #412

    Domyślnie

    Wreszcie wiosna w Twoim wykonaniu .
    W 184, wolałbym odrobinę więcej prawej, ale światło bajka!

  3. #413

    Domyślnie

    Niedawno, w Muzeum Ziemi nie zdążyłem przekazać Ci, że jestem wielkim fanem tego wątku więc teraz korzystam. Pokazujesz, że Mazowsze wcale nie jest nudne . Twój Kampinos jest magiczny i inspirujący, chyba porzucę ulubiony Bolimowski Park Krajobrazowy, bo po ostatnich wycinkach znacząco zmieniło się światło... niestety ilość nie przeszła w jakość...
    Nadal F100 + FILM(pojawił się D80)

  4. #414

    Domyślnie

    Sorry za offtopa, ale czyżby w Muzeum Ziemi można było zobaczyć wybrane prace FHR powiększone do odpowiedniego rozmiaru?!

  5. #415

    Domyślnie

    @tbogdanowicz - dzięki!
    @M.Januchowski - oj, szkoda! Może jeszcze będzie okazja kiedyś-gdzieś się spotkać. O BPK myślę od czasu do czasu, bo też mam stosunkowo niedaleko, ale wielka miłość do KPN nie pozwala mi na zdradę
    @sosnowy - coś tam wisiało

    A tymczasem korzystając z okazji dorzucę dwa.


    185


    186


  6. #416

  7. #417

    Domyślnie

    Jak zwykle tylko dodam że jest magicznie. "Ognisty podmuch" na ostatniej pracy robi wrażenie
    Nikon i podróże ...


  8. #418

    Domyślnie

    @moshica - dzięki.

    Dołożę dwa z dziś.

    189


    190
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 30-04-2019 o 09:17 Powód: aktualizacja linków

  9. #419

  10. #420
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    ostatnie zjawiskowe...

Strona 42 z 49 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •