te fryzury są mega)
Szukaj
te fryzury są mega)
Te dziwne granice włosów i tła to chyba problem przy zmniejszaniu zdjęcia, mam wrażenie. Bo nie sądzę, żeby niedbałe maskowanie przy obróbce
Faktycznie, wyrazistość obrazu, panowanie nad ostrością i barwą imponujące. Jeśli mi coś ewentualnie przeszkadza, to dość ostre cienie na szyjach, może powinno być bardziej miękko?
super, 4 mnie zatrzymała na dłuzej![]()
D3100, D7100 35 1.8G AF-S, Sigma 17-50 2.8 OS, Pentacon 50 1.8 MC, Nikon 85 1.8G, Metz 52 i zero wolnego czasu
Czy mógłbyś zdradzić mi w jaki sposób uzyskałeś takie tło??
Będę wdzięczny.
Pozdrawiam
Zdecydowanie najbardziej podoba mi się jedyneczka.
Super!
Mnie zatkało................
Skontaktuj się z nami