ja mam 2 plecaki - ale ja dużo targam :P i jeszcze więcej łażętak że spoko jak ktoś żągluje obiektywami to fakt mało praktyczne ale jak ktoś ma w miare stabilny zestaw + dodatki to plecak spoko sprawa
![]()
a jeśli chodzi o lowepro to wykonanie jest bardzo dobre i sprzęt w srodku bezpiecznypozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami