Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar RaB
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Złotów/Piła
    Posty
    167

    Domyślnie Plecak Pro Trekker Backpack

    Witam serdecznie!

    Wiem, że to kolejne wirtualne pytanie, ale może jednak
    ktoś miał okazje spotkać się z tym plecakiem...

    http://cgi.ebay.com/Pro-Trekker-Back...QQcmdZViewItem

    obejrzeć można tylko zdjęcia, jednak rozmiarowo bardzo by mi pasował,
    mocowanie statywu centralne, pokrowiec.
    Co o tym myślicie?
    Nikon D&F80, T 28-70/2,8 ATX II; N50/1,8;N 80-200/2,8AF-S ; Biometar80/2,8; SB-800; jakies trzy nogi i torebka

  2. #2

    Domyślnie

    Nazwa wzięta z Lowepro, bo dokładnie taki ma ta firma. Z ceny podejrzewam, że to chińska podróbka. Jeśli to prawda to spokojnie można przymierzyć Lowepro i ewentualnie podjąć ryzyko kupna. Ja osobiście bym tego nie kupił, bo wolę solidne i prawdziwe Lowepro.

  3. #3

    Domyślnie

    No tak ale Lowepro sporo kosztuje a Chińczycy i nie tylko robią niezłe produkty

  4. #4

    Domyślnie

    Muszę doprecyzować. Pisząc o ryzyku kupna miałem na myśli tą chińską podróbkę.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja rozumiem, bo na przykład Vanguard czy inne firmy tez robią w Chinach swoje wyroby, ja dostałem taką ofertę od jedne z chińskich firm i naprawdę wymiękłem....produkty są takie że głowa boli i kosztują 10 razy mniej...skośne chłopaki sporo się nauczyli...

  6. #6

    Domyślnie

    Lowepro są też robione w Chinach, ale kontrola jakości jest zupełnie inna niż przy no-name. Choć być może jestem trochę zbyt sceptyczny co do chińskich wyrobów, i może wkrótce będzie tak samo jak kiedyś z japońskimi. Kiedyś symbol bylejakości, a teraz solidności.

  7. #7

    Domyślnie

    ja te produkty miałem w ręku, są dobre poza tym wystawiali sie na Targach Photo Kina w Koloni i teraz w USA i co jest ważne są naprawdę tani, jak rozmawiałem z jedną z amerykańskich firm co już w Polsce utopiły się na dystrybucji to było wrażenie, że traktują cię z góry i sprzedają złoto za które masz zaszczyt zapłacić...a Chińczycy dzwonili codziennie pytali co słychać czy podobają sie produkty że będą mieli nowe itp. zupełnie inne podejście...

  8. #8

    Domyślnie

    witam wyszedł fajny nowy plecaczek zrobiony z 22 plastikowych butelek po napojach czyli ekologiczny...
    nazywa się to: Eco Warrior a wyszło spod igły lowepro
    więcej info powinno być na www.lowepro.co.uk - jak dla mnie super sprawa

  9. #9
    d80+grip | 18-70DX | N50/1.8D | N70-300G | Tamrac Velocity 9
    N105/2.8+N70-300VR na etapie zbierania kasy

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar RaB
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Złotów/Piła
    Posty
    167

    Domyślnie

    Jakos ten Primus to mnie nie przekonuje?
    Jak do tej pory nigdy nie miałe plecaka, czy takie rozwiazania jek te prezentowane w Primusie w/wspomnianym
    sparwdzaja sie w praktyce? np to obracanie tył_przód i+ dostep od tyłu i boku.
    Bo jak dla mnie to troche gadżetowe rozwiązanie, poprawcie mnie jezeli się myle.

    A co do tych Chinskich produktów to chyba rzeczywiscie takiej strasznej tragedii nie ma, jakis czas temu
    kupiłe zamiennik MB-16 i wykonanie przynajmniej dobre...
    dlatego tak ten plecak mnie kusi, nie wiem czy zauwazyliscie dodatkowe gąbki na główny obiektyw...małe a cieszy,
    Lowepro czegos takiego nie ma w porównywalnych rozmiarowo plecakach.
    Nikon D&F80, T 28-70/2,8 ATX II; N50/1,8;N 80-200/2,8AF-S ; Biometar80/2,8; SB-800; jakies trzy nogi i torebka

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •