Witam. W moim D700 używałem do tej pory Sandisk CF 4GB extreme 30mb/s. Ostatnio pojawiły się nowe sandiski z serii ultra z prędkością 50mb/s. Zakupiłem wersję 32GB. Mimo, że karta jest teoretycznie szybsza niż moja stara karta, to obserwuję zauważalne spowolnienia przy szybkim przeglądaniu, kasowaniu zdjęć w aparacie. Czy to normalne i koniecznie jest używanie kart extreme, czy z moją kartą po prostu jest coś nie tak?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami