http://fishki.net/comment.php?id=20015
juz zrobilem opakowanie
jakie tu sa czasy, jaka przyslona?
czy jest jakies "obiektyw", czy jest to niekonieczne?
Szukaj
http://fishki.net/comment.php?id=20015
juz zrobilem opakowanie
jakie tu sa czasy, jaka przyslona?
czy jest jakies "obiektyw", czy jest to niekonieczne?
Nie robię nic za darmo i proszę nie proś mnie o to. Za darmo pracują podobno niektórzy fotografowie.
autor=posiadacz praw autorskich=właściciel zdjęcia, jeżeli sam możesz sprzedać zdjęcie jesteś jego autorem, w każdym innym przypadku nie.
Skontaktuj się z nami