Witam,

kolejne zakupy i przyszedł czas na plecak. Tutaj mam problem natury finansowej bowiem nieco spłukałem się ale mam wolne 200zł. Budżet niewielki zdaję sobie z tego sprawę ale uparłem się i szukam czegoś. Przeglądałem produkty: CaseLogic, Lowepro, Hama, Manfrotto, Tamrac, Canon i paru innych.

Mam dwa założenia, pierwszy to pojemność nie jestem jakiś zaawansowany ale chcę aby plecak zmieścił mi lustro (D5100) + 2 obiektywy + lampę + akcesoria. Za jakiś czas kupuję używanego bezlusterkowca i również jego będę zabierał.

Drugie założenie, jak najmniej rzucający się w oczy.

Plecak nie musi mieć mocowań do statywu/monopoda, jakiś rzepów na bidony, etc.

Zdaje się, że znalazłem coś niemal idealnego ale potrzebuję informacji oprócz tego co znalazłem w sieci. Niestety ale rtveuroagd (znienawidzona przeze mnie sieć sklepów) saturn czy mediamarkt nie mają w swojej ofercie ich, zatem nie mam możliwości aby je z bliska i na żywo zobaczyć, chodzi mi o produkty firmy TAMRAC.

Model TAMRAC Aero 75 sądzę, że jest dla mnie idealny. Czy ktoś z szanownych forumowiczów posiadał czy posiada ten plecak? Może coś o nim powiedzieć? Jakość, funkcjonalność, etc. Producent niby amerykański Ceny zachęcające

Na koniec dlaczego plecak, mając torbę Sony LCS-SC20? Niestety ale torbą rzuca się w oczy i niedawno miałem nieciekawą sytuację, na szczęście skończyło się łagodnie i sprzęt nie ucierpiał. Bardzo tę torbę lubię i zostaje ona u mnie ale jak jadę w bezpieczne miejsce i jadę samochodem to ok, ale jak jadę na rowerze sam czy z dziewczyną potrzebuję w miarę dyskretnego plecaka.

Czekam na rady

Pozdrawiam.