Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65
  1. #11

    Domyślnie

    Nie wiem, jak coś ma być mini to może nex 3n z powerzoomem 16-50 za 1299? Chociaż to takie małe że nie wiem za co trzymać no i szklarnia to trochę tragedia, jedynie sigma świetną 30 coś ratuje. Samsung wyższa liga pod tym względem

  2. #12

    Domyślnie

    A ja mysle, ze do takich zastosowan Iphone (>4s) powinien wystarczyc.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Łukasz Gniadek Zobacz posta
    Potrzebujesz kompaktu, a nie bezlusterkowca. Jeśli nie zależy Ci na wysokim iso, nie ma co się obrażać na mniejsze matryce. No ale nawet jak chcesz być nadąsany, to za 1500 kupisz używanego Canona G1x z matrycą nawet trochę większą niż w micro 4/3.
    Z bezlusterkowcami zamienisz ciężką torbę, na lżejszą torbę. Prawdziwą różnicę, robią kompakty.
    To sa swiete slowa. I duzo racji.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  4. #14

    Domyślnie

    Do tych samych zastosowań i z takimi samymi wymaganiami wziolem epl5+17mm(czyli 35mm) oraz kit.
    Male, lekkie- a jak kiedys przyjdzie fantazja to zuiko 45mm albo 75 można zapiac.
    Aparat polecam. Daje rade. Jpg super. Raw daje rade.
    D700 za duzy do "kieszeni" a epl5 zastapił mi d5100, którego do takich zastosowań tez polecam.
    Cen niestety nie znam, ale nie sa wysokie.
    Ps.
    Majac adaptery zapniesz każde szkło. Można sie pobawić szklarnią z szuflady z analoga np...
    Nikonowskie śmigają i daja tez fajowy obrazek. Tyle ze juz manual focus pozostaje tylko - ale przeciez to klamoty do zabawy, wiec można sie nie spieszyć i bez ciśnienia focic...
    Ostatnio edytowane przez d90 ; 21-05-2014 o 05:01
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  5. #15
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    A coś takiego Aparat cyfrowy Olympus E-PM2 + ob. 14-42 II R widziałem zdjęcia z tego maleństwa i byłem mile zaskoczony. Chociaż dla mnie numerem jeden jest
    SONY DSC RX100 II ale cena z kosmosu
    Ostatnio edytowane przez manfred ; 21-05-2014 o 07:04

  6. #16

    Domyślnie

    No właśnie, dobry kompakt, ale cena jednak z kosmosu, nie adekwatna do jakości fotek.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  7. #17
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Już chyba łatwiej kupić lustro.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Już chyba łatwiej kupić lustro.
    Ale trudniej schować do kieszeni spodni
    Ja też rozważałem RX100, ale jednak zostawiłem sobie X100 może skuszę się na MKIII, wiem cena będzie z innej galaktyki
    Czy cena nie adekwatna, hmm no nie wiem, a np. na D4, D4s jest adekwatna?
    Pozdr
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Za 20-50 przemawia cena, wymiary, przenośność, dobra jakość optyczna, szczególnie na szerszym końcu, a przeciwko - delikatna budowa, głośny AF, obracająca się przednia soczewka i brak OIS
    W obu egzmplarzach 20-50 miałeś głośny AF? U mnie nie wygląda to jakoś źle, a też miałem dwie sztuki.
    5D
    X-E1
    COOLPIX A

  10. #20

    Domyślnie

    Tak, w obu AF jest dość głośny. Oczywiście nie tak, jak "śrubokręty" w starszych lustrzankach, i przy fotografowaniu to nie przeszkadza, ale przy filmowaniu dźwięk silnika AF nagrywa się znakomicie . W porównaniu do 18-55 - nie ma porównania! Tzn., dla ścisłości, odgłos silnika 18-55 też nagrywa się w filmach, ale jest znacznie cichszy i w amatorskim filmie (wycieczka, widoczek, itd.) nie przeszkadza.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •