Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1

    Domyślnie Problem z tabletem Samsung Galaxy PRO

    Czy ktos posiadajacy tablet Samsunga Galaxy PRO, ma problemy z podpieciem dyskow USB? O to chodzi, ze po podpieciu tychze dyskow (rozne) od razu chce je formatowac, a komunikat jest mniej wiecej taki ze; Karta SD jest pusta, lub twoj system plikow jest niekompatibilny? O co chodzi?!!!! (tak bylo by mniej wiecej po polsku).
    Szczerze, to jestem zawiedziona.. problem nie wystepuje w Asusie czy innej marki tablecie, wszystkie dyski na innych tabletach sa odczytywane bez problemow, zdjecia czy filmy... a Samsung uparl sie ze bedzie mi dyski pelne nowe formatowac!!! Ktos jakies ma pomysly na to? W poniedzialek pewnie pojde do sklepu i go po prostu zwroce, zawiodlam sie..
    Odczytuje tylko jakis maly pendriv.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  2. #2

    Domyślnie

    Jak się podłącza dysk z niezgodnym systemem plików, to tak jest.
    Zmień ROM na inny, albo chociaż kernel - podejrzewam, że może wystarczyć, ale szczegóły na forum androida.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    Juz wiem co jest nie tak. Samsung nie odczytuje zadnych dyskow NTFS, tylko FAT32.
    Czy to waszym zdaniem jest problem?
    Bym musiala wszystkie dyski sformatowac na Fat32 i skopiowac zdjecia od nowa.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  4. #4
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Obsługuje TYLKO nośniki z systemem plików FAT32, a dyski dodatkowo z własnym zasilaniem: http://www.tabletmaniak.pl/146306/te...y-tab-pro-101/ .

    Czyli qpa.
    Medice, cura te ipsum.

  5. #5

    Domyślnie

    To nie jest ten sam tablet, moj ma 12,2 cale.
    Tylko, ze teraz zastanawiam sie czy go nie oddac, skoro mi nie odczytuje bezproblemowo dyskow NTFS.
    Szkoda, naprawde szkoda, Asus tablet jest bezproblemowy, wszystko ladnie chodzi, a Samsung ograniczyl sie do FAT32. Przeciez bym musiala pare dyskow formatowac na fat32 zeby Samsung raczyl je czytac...
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  6. #6

    Domyślnie

    A gdzie to jest napisane, ze w mniejszym modelu 10 calowym obsluguje dyski z wlasnym zasilaniem? Bo jakos nie widze..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  7. #7

    Domyślnie

    To nie Samsun ograniczył, a Asus dodał.

    Android sam obsługuje tylko FAT, FAT32 i ext.

    Zawsze możesz spróbować aplikacji jak ta:
    https://play.google.com/store/apps/d....mounter&hl=pl

    Edit: Wymaga ROOT'a
    Ostatnio edytowane przez GonzoG ; 16-05-2014 o 22:35
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  8. #8
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mekano Zobacz posta
    A gdzie to jest napisane, ze w mniejszym modelu 10 calowym obsluguje dyski z wlasnym zasilaniem? Bo jakos nie widze..
    Cytat:
    "W dobrym tablecie z Androidem nie może zabraknąć rozwiniętej obsługi USB OTG. Udało się nam uruchomić dyski HDD z własnym zasilaniem i bez, pamięci flash, HUBy pasywne i aktywne, a także myszki i klawiatury. Warunkiem uruchomienia jakiejkolwiek pamięci jest jednak formatowanie w FAT32 – na NTFS nie popracujemy."

    Czyli i takie i takie, ale podobno nigdy nic nie wiadomo.

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    ...
    Edit: Wymaga ROOT'a
    Ostatnio edytowane przez Johanan ; 16-05-2014 o 22:38
    Medice, cura te ipsum.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Edit: Wymaga ROOT'a
    EH..
    To teraz dylemat czy zyc i przerabiac wszystkie dyski USB, na fat32, czy po prostu zwrocic tablet do sklepu...
    HORROR jakis..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mekano Zobacz posta
    EH..
    To teraz dylemat czy zyc i przerabiac wszystkie dyski USB, na fat32, czy po prostu zwrocic tablet do sklepu...
    HORROR jakis..
    Zrobić roota, wgrać "normalny" ROM i cieszyć się obsługą wszystkich systemów plików.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •