Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71
  1. #11

    Domyślnie

    Jest ok. Możesz upakować bateryjki lekko gęściej lub na półce z książkami ustawić je (książki) schodkami z różnicą np. 0,5 cm. Na prezentowanych fotkach wydaje się, że wszystko wporzo Biorąc pod uwagę, że to nie lubiący się zespół D90 + 35mm - jest bardzo dobrze
    Panerai vel Eliot Capone

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Panerai Zobacz posta
    Jest ok. Możesz upakować bateryjki lekko gęściej lub na półce z książkami ustawić je (książki) schodkami z różnicą np. 0,5 cm. Na prezentowanych fotkach wydaje się, że wszystko wporzo Biorąc pod uwagę, że to nie lubiący się zespół D90 + 35mm - jest bardzo dobrze
    Ostatnio miałem wrażenie, że AF strzelił, ale nie tam gdzie chciałem,
    ale widocznie ręką drgnęła..

    Zrobię jest jeden test, ale z większa ilością bateryjek..
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Prezo Zobacz posta
    Zrobię jest jeden test, ale z większa ilością bateryjek..
    Po ki diabeł skoro jest ok?
    Nikon

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Po ki diabeł skoro jest ok?
    No dobra.. chciałem się upewnić tylko..
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Prezo Zobacz posta
    No dobra.. chciałem się upewnić tylko..
    Wg mnie też jest ok, ale to tylko "suchy" test. Jak masz jakąś wątpliwą fotkę to wrzuć.

  6. #16

    Domyślnie

    Test bateryjkowy często nie daje wiarygodnej odpowiedzi, bo zwykle jest robiony z bliskiej odległości. Mój 351,8 z D90 w takim teście wypada idealnie. Jednak jeśli oddalę się z aparatem na przynajmniej 1,2-1,3 metra od fotografowanego obiektu robi się potężny BF.
    Weź jakąś osobę (żonę, dziecko) i zrób im zdjęcia na wprost z ciut większej odległości. Wtedy sprawdzisz gdzie jest ostrość, bo może się okazać, ża zamiast na oczach w które celujesz jest na uszach lub jeszcze dalej...
    D90, T17-50 VC, N85 1,8, N35, SB-700.

  7. #17

    Domyślnie

    Nie miałem czasu dzisiaj na zrobienie tego testu i jest już ciemno, więc światło słoneczne odpada. Mogę przeprowadzić ten test ze sztucznym światłem?.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Durianix Zobacz posta
    Nie miałem czasu dzisiaj na zrobienie tego testu i jest już ciemno, więc światło słoneczne odpada. Mogę przeprowadzić ten test ze sztucznym światłem?.
    Możesz, to nie ma znaczenia.

  9. #19

    Domyślnie

    Wytrzymaj do jutra i zrób to na spokojnie przy dobrym świetle. Takie moje zdanie. Bo zapewne jak zrobisz przy sztucznym, to i tak będziesz chciał to powtórzyć przy dobrym dziennym

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Wytrzymaj do jutra i zrób to na spokojnie przy dobrym świetle. Takie moje zdanie. Bo zapewne jak zrobisz przy sztucznym, to i tak będziesz chciał to powtórzyć przy dobrym dziennym
    Masz rację, jak tylko będę miał chwilę zrobię ten test przy dobrym dziennym świetle. A tym czasem pokusiłem się o pstryknięcie jednej przy sztucznym świetle. 50mm f2.8 i odległość mniejsza niż metr.

    https://drive.google.com/file/d/0B-X...it?usp=sharing
    https://drive.google.com/file/d/0B-X...it?usp=sharing

    Focusa łapałem na czwartą baterię od lewej strony.
    Ostatnio edytowane przez Durianix ; 16-05-2014 o 00:35

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •