Szukaj
Wszystko fajnie.... Rzuca się tylko w oczy to że kadr jest praktycznie na połowę![]()
Nikon D5100 |Nikon D7100 | N18-105| N35 |Nikkor 70-200 f/2.8 Grey | N55-300|Sigma 17-50 | N SB-700 |YN-560 II| revuenon 135mm f/2.8 | Velbon DF60 | RF603II
Klasycznie NemethowoCzachę ustawiłeś czy naturalnie tak na kamieniu spoczywała ??
![]()
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Hehe - odnośnie rozmowy to się uśmiałem. Odnośnie zdjęcia - motyw ok, wykonanie wiadomo - twoje zatem czyste. Ja tam lubię na takie patrzeć, może dlatego, ze sam robię inaczej. Dodatkowo podoba mi się czerń chmury - dodaje grozy i dramatyzmu modelowi.![]()
D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE
Skontaktuj się z nami