Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Czaszka - [Nemeth]

    Witam

    Sztafaż to podstawa


    pozdr.

  2. #2

    Domyślnie

    Z lekka abstrakcyjne, ale ...
    NIKON

  3. #3

    Domyślnie

    Wszystko fajnie.... Rzuca się tylko w oczy to że kadr jest praktycznie na połowę
    Nikon D5100 |Nikon D7100 | N18-105| N35 |Nikkor 70-200 f/2.8 Grey | N55-300|Sigma 17-50 | N SB-700 |YN-560 II| revuenon 135mm f/2.8 | Velbon DF60 | RF603II

  4. #4

    Domyślnie

    Klasycznie Nemethowo Czachę ustawiłeś czy naturalnie tak na kamieniu spoczywała ??
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    Klasycznie Nemethowo Czachę ustawiłeś czy naturalnie tak na kamieniu spoczywała ??
    Stwierdzasz, że klasycznie Nemethowo. A później pytasz się czy ustawiałem Jakbym zdjęcie gołej baby zrobił, też byś się pytał czy tam naturalnie spoczywała?

  6. #6

    Domyślnie

    Hehe - odnośnie rozmowy to się uśmiałem. Odnośnie zdjęcia - motyw ok, wykonanie wiadomo - twoje zatem czyste. Ja tam lubię na takie patrzeć, może dlatego, ze sam robię inaczej. Dodatkowo podoba mi się czerń chmury - dodaje grozy i dramatyzmu modelowi.
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •