Close

Strona 5 z 131 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1301
  1. #41
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    http://www.foto-best.pl/product_info...roducts_id=236 - plustej jakiś, coś to warte jest?

  2. #42
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    pebees,

    Warte. Kilo ziemiaków

  3. #43
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Vadim, tak myślałem

  4. #44

    Domyślnie

    nie no spokojnie. ja robie odbitki w domu wiec jak zrobie powiekszalnikiem to widze co jest małe a co średnie;].

    959 dokłądnie za skaner epson 4490

  5. #45

    Domyślnie

    gall ma spoor racji ,ale używałęm 4490 i nie sadze,zebys był niezadowolony , fakt ,ze plaszczak wymaga sporo od osoby ,ale warto bo cena jest ok . wielkim problemem przy wyborze skanera jest średni format , bo nie mam dedykowanych do małego i średniego obrazka niestety . zastanó sie czy średni format ma zdecydować za Ciebie o wyborze skanera ??
    1Gb ; 055PRO + 141RC

  6. #46

    Domyślnie

    Witam

    Mam pytanie odnoscnie Epson Perfection 3490 - warto/nie warto kupowac ?

    Czy ktos uzywa do negatywow i slajdow ? Jak sie sprawuje i czy ma ktos ew jakies fotki skanowane wlasnie z tego Epka ? Z gory dziekuje
    D5100

  7. #47
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    teraz jest nowy Epson V700 - do małego obrazka jeszcze lepszy bo ma 6400 dpi dzięki jakiejś soczewce. może to?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #48

    Domyślnie

    Jacek_Z - naturalnie...jeszcze lepszy...

    Ale cena 350zl a 2500 to ze tak powiem "bariera nie do przeskoczenia" w moim wypadku

    Ma byc cos taniego, a zarazem dobrego (jak za taka cene)
    D5100

  9. #49

    Domyślnie

    Odświeżę mocno.

    Padają tu propozycje Epsonów 4490, 2450, duoscana T2500 (można jeszcze gdzieś to dostać?).
    Oczywiście chodzi mi o używki i oczywiście do skanowania średniego formatu. Może macie jeszcze jakieś inne propozycje (może jest jakiś tańszy dedykowany do filmów, co obsługuje średni?). Chodzi o klasę cenową tych wymienionych wyżej.

    Pozdrawiam!
    "Wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa."

  10. #50
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Kolega ma Duoscana T1200 - do każdego formatu slajdu (płyta ma chyba 20x25 max tyle może miec slajd!!!)
    Oczywiście skanuje tez normalne zdjęcia - płyta ma wtedy nieco ponad A4.
    za to rozdzielczość na dziś dość słaba - 600x1200. Jest tez w dodatku komplet 4 wkładek do mocowania każdej wielkości dia - bezszybkowo, co istotne, bo nie ma problemów z brudzeniem szybek i kurzem na nich. W komplecie kabel i adapter SCASI. Skaner stoi obok mnie , kiedyś należał też do mnie. Chętny?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 5 z 131 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •