Close

Strona 12 z 131 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1301
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotone Zobacz posta
    miron19j - możesz napisac mi coś w tej materii??
    w opcjach skanowania ustawiasz ręczny wybór obszaru skanu, zaznaczasz całą klatkę i już. A resztę wyjaśnił kol. pastwisko

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    Z 72mm na szerokosć na lajcie zrobisz 30cm. Przecież to jak sredni 6x7 na długość.
    Gracias. O takie info właśnie mnie chodziło. Za moich analogowych czasów negatyw-->>papier, nigdy negatywów nie skanowałem więc dla mnie to, że z 72mm klatki spokojnie zrobię skan, który pozwoli na dobra jakościowo 30cm odbitkę nie jest takie oczywiste.


    Dziś przyszło do mnie 42 rolki fuji 400, w środę lecę na miesiąc do Indii, więc po powrocie będzie co skanować
    W lublinie za klatkę 3700x2050 skanowaną coolscanem razem z perforacją zawołali 2,5 PLN - co przy 42 rolkach daje 1890 PLN - jakość genialna ale...nie dziękuje
    Ostatnio edytowane przez fotone ; 03-03-2011 o 15:27 Powód: literówka
    Yashica 124G|D3000|D700|S 12-24|N 24-70|N 50 1.4 AF-S|N 80-200 AF-S|SB-800|

  3. #113

    Domyślnie

    Hej. Na początku muszę się przyznać, iż w temacie skanerów jestem totalnym laikiem i potrzebuję pomocy w uruchomieniu plusteka opticpro st64+. Czy może ktoś z Was miał doświadczenia z tym skanerem? Nie posiadam żadnych płytek instalacyjnych. Sterownik znalazłem na necie, który tak jakby nie chce współpracować w pełni. Prawdę mówiąc po dwóch dniach straconych na próbach uruchamiania go mam już dosyć i dla tego zwracam się o pomoc tutaj. Pozdrawiam serdecznie.

  4. #114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sztefanek Zobacz posta
    Hej. Na początku muszę się przyznać, iż w temacie skanerów jestem totalnym laikiem i potrzebuję pomocy w uruchomieniu plusteka opticpro st64+. Czy może ktoś z Was miał doświadczenia z tym skanerem? Nie posiadam żadnych płytek instalacyjnych. Sterownik znalazłem na necie, który tak jakby nie chce współpracować w pełni. Prawdę mówiąc po dwóch dniach straconych na próbach uruchamiania go mam już dosyć i dla tego zwracam się o pomoc tutaj. Pozdrawiam serdecznie.
    Mam wersję st64 bez "+" i nie miałem żadnych problemów. A zainstalowałeś sterowniki PRZED podłączeniem skanera?

  5. #115

    Domyślnie

    Waśnie że nie. Zaraz spróbuję po raz chyba ostatni już. Używasz programów wspomagających takich jak na przykład SilverFast czy same sterowniki wystarczają ? Dodam, że skaner działa i skanuje normalnie dokumenty, ale z negatywami to jest tragedia.

  6. #116

    Domyślnie

    Na początku używałem sterowników i programu które znalazłem w kartonie. Ale z SilverFastem są dużo lepsze efekty. Oczywiście cudów nie ma, jednak do prezentacji zdjęć w sieci (skanuje średni format) plustek w pełni mnie zadowala.

  7. #117

    Domyślnie

    Mogę polecić Canon 8800F, zarówno do małego, jak i średniego. Jest dość szybki (35mm, 1200dpi w niecałą minutę). Ma dobrze działający system skanowania w podczerwieni. Cena nowego chyba ok 800-900zł, używany taniej.

  8. #118

    Domyślnie

    Mnie może też by zadowolił jakby chciał gadać ze mną. A tak to lipa straszna jest. Nawet wujek Gogle nic nie wie na jego temat

  9. #119

    Domyślnie

    kurcze przeczytalem caly watek i dalej jestem ciemny mam z odzysku 3 skanery mustek 1200 plus,plustek opticp12 i plustek optic pro 9636t co z tego skoro kabli,sterownika i wiedzy brak moze jakis NEO dalby sobie rade.

    do przegladania,archiwum i na forum - CANON 9000 do 24/36 i 6/6 negatyw i slajd sie nada cz moze byc cos tanszego co radzicie ?

    pozdrawiam

  10. #120

    Domyślnie

    W podobnej ceni kupisz V500 i to jest dobry wybór już było pisane Do średniego chyba nic nie ma tańszego i nowego oczywiście, możesz szukać na allegro starszych epsonów, są ok.

Strona 12 z 131 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •