szukam kontaktu na osobe/firme ktora moze uzyczyc (oczywiscie odplatnie) obudowy podwodnej do d800 wraz z portem. termin 5-14 czerwca, terytorium Polski. Obudowa nie bedzie pracowac w trudnych warunkach (max 2m pod woda, a raczej tylko na poziomie wody)
bede wdzieczny za wszelkie informacje i namiary.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami