Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie obudowa podwodna do d800

    szukam kontaktu na osobe/firme ktora moze uzyczyc (oczywiscie odplatnie) obudowy podwodnej do d800 wraz z portem. termin 5-14 czerwca, terytorium Polski. Obudowa nie bedzie pracowac w trudnych warunkach (max 2m pod woda, a raczej tylko na poziomie wody)
    bede wdzieczny za wszelkie informacje i namiary.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  2. #2

    Domyślnie

    Spróbuj może napisać do Rafała Makieły - nie wiem czy pracuje na canonie czy nikonie, ale jeśli on sam nie będzie miał, to pewnie będzie lepiej znał rynek i może do kogoś innego poda namiar.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •