Witajcie, mam krótkie pytanie, który z tych aparatów według was najlepiej będzie nadawał się do zdjęć w podczerwieni po zdjęciu filtra dolnoprzepustowego? Nie zależy mi na AF, przyzwyczajony jestem do ostrzenia ręcznego.
Aparaty są w podobnej cenie więc chyba zdecyduję się na D40 ze względu na (podobno) mniejsze szumy przy wyższym ISO w porównaniu do D70. Nie trzymałem obu tych aparatów w rękach, więc liczę na waszą pomoc.
Jeżeli chodzi o filtr którego będę używał, to Cokin P007 Infrared.


Pozdrawiam Krzysiek