stwierdzam ze chyba trzeba bedzie tez i w to zainwestowac
zastosowanie - raczej tylko do panningu
udzwig - na 3kg sprzetu
cena - jaknajnizsza
i takie jedno jeszcze pytanko czy sa jakies przejsciowki z gwintow na monopodach do gwintow na glowice statywowe, coby podpiac glowice
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami