mam w plusie 15+10GB
jak jest zasieg to dziala az milo. jak kupisz w plusie to zaloz sobie jakas statystyke bo zdarza im sie "niedokladnie policzyc" transfer. ostatnio skladalem reklamacje - ze wzgledu na ich brak w mozliwosci sprawdzenia a moje udokumentowanie o dziwo zostala uznana.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami