A tak - pisałem o LTE ale z określonego powodu. Niemniej jednak LTE to nie jakiś cud. Orange ma w tej chwili świetne HSDPA i buduje LTE bo właśnie dostali pasmo więc wcale bym go nie odrzucał. W żadnej z sieci LTE nie uzyskasz szybkości deklarowanych przez dostawców, nie będą one się znacząco różniły od tego co daje Orange. Zaletą Orange są darmowe noce bez limitów co daje też play a za co plus chce pieniądze.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami