Czy są na forum użytkownicy internetu w tej technologii od ww operatorów?
Interesuje mnie jak to działa, jakie są realne transfery od i do, jak to wygląda w nocy szczególnie w PLAY.
Chciałbym też usłyszeć jak sprawują się urządzenia dostępowe. Czy można używać ich jako Bridge? Czy są jakieś ograniczenia w dostępie z zewnątrz i poblokowanych portach.
Niestety nie mam, mimo wielu starań możliwości podłączenia druta do domu mimo tego, że mieszkam w całkiem sporym mieście. W mojej okolicy nie ma też sieci radiowych (za dużo brudu w eterze). Mam w tej chwili WiMAX i generalnie byłoby ok gdyby nie 3 dość jednak spore problemy :
- zbyt wielu użytkowników a co za tym idzie wieczorem dramatyczny spadek transferu i jeszcze bardziej dramatyczny wzrost pingu
- tylko 256 kbps upload
- brak możliwości użycia urządzenia jako Bridge.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami