Close

Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 174
  1. #1

    Domyślnie Leica T - bezlusterkowiec APS-C


  2. #2

    Domyślnie

    Już zdjeli cwaniaki na szczęscie dobrzy ludzie zdążyli:
    http://leicarumors.com/2014/04/23/le...px/#more-27300

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez djhonda Zobacz posta
    Już zdjeli cwaniaki na szczęscie dobrzy ludzie zdążyli:
    http://leicarumors.com/2014/04/23/le...px/#more-27300
    Korpus ohydny. Szkła jak zawsze zachęcające. Target ?
    Voigtländer Bessa R3 M, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Target ?
    Stawiam na zamożniejszą część facebook generation. Obiektyw nie ma na sobie regulacji przesłony - to dla mnie pierwszy minus. Wygląd coś w stylu NEXa czyli też nie moja bajka. Pytanie o bebechy i cenę tylko pozostaje.

  5. #5

    Domyślnie

    Obiektyw bez regulacji przyslony. Aparat bez wizjera. Nic ciekawego. Cena? Pewnie z 10'000 PLN za podstawowy set body+szklo. Target? Klasa srednia na zachodzie. Przyzwoity kompakt na wakacje, zamiast Sony albo Fuji. Szal na lustrzanki przeminal.

  6. #6

    Domyślnie

    nie wiem, jaki to będzie aparat, ale mi design się podoba. ładny, minimalistyczny, na zdjęciach jak wycinany z jednego kawałka aluminium.

  7. #7

    Domyślnie

    taczskrin, bleee..
    Völkchlor

  8. #8

    Domyślnie

    O 3 p.m. podobno premiera. Wydaje mi się, że to raczej event z kategorii "marketing" a nie "fotografia". Ciekawe czy pozwolili konstruktorom coś zaprojektować. Jakoś wygląda to podobnie do niesławnego bękarta Hasselblada pt Lunar. Jeśli marketing to wymyślił, to może wymyślili także w czym ten produkt przewyższa NEXa, Fuji X, Samsunga NX czy inne konstrukcje w takim stopniu, w jakim różnią się one ceną (zakładam, że tak będzie) od systemu T. Chyba, że rozłożą wszystkich na łopatki i czerwona kropka trafi pod strzechy.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  9. #9

    Domyślnie

    Nikogo nie rozloza, tak jak nie rozlozyli modelem x2. W Solms zakumali, ze jest popyt na ladne aparaty z wymiennymi obiektywami, proste w uzyciu. A ze na Zachodzie taki aparat to nie jest wydatek, ktory trzeba rok planowac, to pewnie bedzie szlo. Dla mnie jednak z tego typu urzadzen numerem jeden sa Fuji ze wzgledu na wbudowany wizjer. A tutaj jeśli w ogole bedzie, to bedzie dokladany, za pierdylion zlotych.

  10. #10

    Domyślnie

    Będzie zombie, co się teraz Visoflex nazywa. To, że będzie kosztowny to oczywiste. Mówi się o cenie 3000-4000 USD za body z kitem, w USA oczywiście. W Europie to samo w euro. Nie wiem czy będą sprzedawali body bez kitu. Bez kitu może się*nie sprzedać.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •