Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: WD My Cloud

  1. #21
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    ... WD wsadza shit w obudowy USB i żeby spać spokojnie, trzebaby mieć zdublowane dane na trzech takich dyskach. Seria green parkuje głowice i wyłącza silnik co jakiś czas - wpływa to na zmniejszenie cykli start/stop. Poza tym jakość tych obudów WD również pozostawia wiele do życzenia. Z dwóch zrobiłbym sobie popielniczki, gdybym jarał, bo po prostu padły w odstępie paru miesięcy, jedna po drugiej. Płytka z interface'm wygląda dość słabo i po czasie pada - może to być kwestia tych małych zasilaczy.
    ...
    WD korzysta w cloudach z serii RED, tylko nie wiem, czy w każdej pojemności tego pudełka, problem tylko w tym, że ponoć cloudy mają małą tolerancję na prace w podwyższonych temperaturach.
    Medice, cura te ipsum.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Johanan Zobacz posta
    WD korzysta w cloudach z serii RED, tylko nie wiem, czy w każdej pojemności tego pudełka, problem tylko w tym, że ponoć cloudy mają małą tolerancję na prace w podwyższonych temperaturach.
    To prawda. Mój Cloud stał obok amplitunera i zasyganlizowął zbyt wysoką temp. Musiałem go dac w inne miejsce gdzie jest dostep do chłodniejszego powietrza. Ogólnie powinien stać na biurku ale wsadziłem go w salonie za szafke. Zobaczym co bedzie w upalne lato.

  3. #23
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    To prawda. Mój Cloud stał obok amplitunera i zasyganlizowął zbyt wysoką temp. Musiałem go dac w inne miejsce gdzie jest dostep do chłodniejszego powietrza. Ogólnie powinien stać na biurku ale wsadziłem go w salonie za szafke. Zobaczym co bedzie w upalne lato.
    Teoretycznie, seria RED, powinna wytrzymywać temperatury do 70 stopni Celsjusza: http://wdc.com/global/products/specs...86&language=16 , ale obudowę można często tak spieprzyć, że w niekorzystnym wypadku może to być całkiem zmyślny piekarniczek.

    Właściwie powinno się toto modyfikować po zakupie, tylko gwarancji żal.
    Medice, cura te ipsum.

  4. #24

    Domyślnie

    Wskrzeszam
    Czy ktoś jeszcze korzysta wd mycloud ?
    Potrzebuję softu do PC do zrządzania plikami . Nie chodzi o zdalne - wiem, że już nie wspierają
    ff

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •