Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: WD My Cloud

  1. #11

    Domyślnie

    Masz pewność, że TwonkyMedia puszcza WAV i FLAC 24/192 po kablu Ethernet ?
    Czy nie np tylko mp3 i "mniejsze" FLAC ?
    ff

  2. #12

    Domyślnie

    Nie jestem pewien, mam tylko "zwykłe" pliki FLAC. Mój odtwarzacz ma za mały bufor aby odtwarzać 24/192.
    Może najlepiej napisz do WD aby rozwiali wątpliwości .

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sznuras Zobacz posta
    . Mój odtwarzacz ma za mały bufor aby odtwarzać 24/192.
    Może najlepiej napisz do WD aby rozwiali wątpliwości .
    Mój ma to jako swój główny atut (Yamaha RN-500)
    Dlatego pytam, czy ktoś może używa WD MC i przesyła duże pliki AUDIO .
    ff

  4. #14

    Domyślnie

    Chcialbym tylko napisac, ze majac "drewniane" uszy, slysze ogromna roznice w jakosci miedzy FLAC a plyta audio, z ktorej ten plik powstal.
    I jakos nikt nie potrafi mi wytlumaczyc jak to mozliwe, skoro FLAC jest (?) wierna kopia.
    Oba zrodla odtwarzane z PS3 przez amplituner Yamaha.
    Moj turystyczny kompakcik: D750, 16-35/4VR, 50/1.8G, 70-200/4VR, T 150-600, SB-900. Tylko czasu i umiejetnosci brak...

  5. #15

    Domyślnie

    Podpiszę się pod tym co napisał Sailor... WD wsadza shit w obudowy USB i żeby spać spokojnie, trzebaby mieć zdublowane dane na trzech takich dyskach. Seria green parkuje głowice i wyłącza silnik co jakiś czas - wpływa to na zmniejszenie cykli start/stop. Poza tym jakość tych obudów WD również pozostawia wiele do życzenia. Z dwóch zrobiłbym sobie popielniczki, gdybym jarał, bo po prostu padły w odstępie paru miesięcy, jedna po drugiej. Płytka z interface'm wygląda dość słabo i po czasie pada - może to być kwestia tych małych zasilaczy.

    Po mojemu lepiej kupić sobie normalny dysk/i (nie WD green) i porządną obudowę/y do niego, czy to USB czy jakiś storage.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Podpiszę się pod tym co napisał Sailor... WD wsadza shit w obudowy USB i żeby spać spokojnie, trzebaby mieć zdublowane dane na trzech takich dyskach. Seria green parkuje głowice i wyłącza silnik co jakiś czas - wpływa to na zmniejszenie cykli start/stop. Poza tym jakość tych obudów WD również pozostawia wiele do życzenia. Z dwóch zrobiłbym sobie popielniczki, gdybym jarał, bo po prostu padły w odstępie paru miesięcy, jedna po drugiej. Płytka z interface'm wygląda dość słabo i po czasie pada - może to być kwestia tych małych zasilaczy.

    Po mojemu lepiej kupić sobie normalny dysk/i (nie WD green) i porządną obudowę/y do niego, czy to USB czy jakiś storage.
    Ale w WD My Cloud jest WD RED.

  7. #17

    Domyślnie

    Skąd masz informację ze w środku jest WD Red? Interesuje mnie to bo sam mam tego clouda.

  8. #18

    Domyślnie

    ja wlasnie kupilem synology ds214+ i do tego zamowilem cambridge audio stream magic 6. z tego co wyczytalem to wlasnie tak to bedzie dzialac ze bede mogl odtwarzac muze z synka bez udzialu kompa. zdaje sie, ze dokladnie tak samo bedzie to dzialac miedzy w/w yamaha i wd cloud. jednak duzo jest w sieci informacji, ze ten wd nie dziala jak nalzy ze stream magic 6. radze, wiec przed zakupem podlaczyc gdzies w sklepie na probe, albo kupic przez net zeby mozna bylo odeslac w razie problemow.

    swoja droga napiszcie skad bierzecie geste pliki (24/192 i 24/96) z polska muza?
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez boobass Zobacz posta
    Skąd masz informację ze w środku jest WD Red? Interesuje mnie to bo sam mam tego clouda.
    1. Opisują to testy w internecie "MyCloud is based on Western Digital's WD Red hard drives specifically designed for regular NAS use... "
    "The My Cloud line comes with Western Digital's Red drives, which are designed to be used in consumer network-attached storage (NAS) systems. "
    2. Mam 3tb i z tego co pamietam przez otwory widać naklejke red (potwierdze jak wróce do domu)

    edit znalazłem
    źródło
    http://www.smallnetbuilder.com/nas/n...viewed?start=1
    Ostatnio edytowane przez MrQba ; 30-04-2014 o 12:12

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    1. Opisują to testy w internecie "MyCloud is based on Western Digital's WD Red hard drives specifically designed for regular NAS use... "
    "The My Cloud line comes with Western Digital's Red drives, which are designed to be used in consumer network-attached storage (NAS) systems. "
    2. Mam 3tb i z tego co pamietam przez otwory widać naklejke red (potwierdze jak wróce do domu)

    edit znalazłem
    źródło
    http://www.smallnetbuilder.com/nas/n...viewed?start=1
    Bomba. Dzięki wielkie.☺

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •